برنامه لیگ برتر فوتبال هرمزگان اعلام شد
+ پ -
برنامه لیگ برتر فوتبال هرمزگان اعلام شد

لیگ برتر فوتبال استان بعد از کش وقوس های فراوان از فردا با پنج دیدار آغاز خواهد شد و دو نماینده شهرستان بستک به مصاف رقبای خود خواهند رفت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، لیگ برتر فوتبال استان بعد از کش وقوس فراوان از  فردا با پنج دیدار کلیک خواهد خورد و دونماینده شهرستان بستک به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

در اولین دیدار گازال جناح بستک در یک دیدار خانگی به مصاف لمزان بندرلنگه می رود.

مصاف تیمهای گازال و لمزان همیشه از حساسیت و جذابیت خاصی برخوردار بوده  و هواداران بی شماری رو به ورزشگاه جذب می کند .

نماینده شهرستان بستک فردا در نخستین گام پذیرایی تیمی خواهد بود که نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشته و در این فصل خریدهای کلان انجام نداده  و دل به بازیکنان جوان و بومی خود دوخته است ، هر چند این تیم سه بازیکن مطرح و کلیدی طوفان کوخرد رو در اختیار دارد و شاید تنها عصای دست این تیم همین بازیکنان باشند.

گازال جناح نسبت به فصل قبل تغییرات چندانی نکرده و فقط چند بازیکن از توحید کوهیج به خدمت گرفته و البته  هر چند هافبک خلاق و بازیساز فصل قبل خود را از دست داده است.

گازال جناح و لمزان بعد از ظهر روز یکشنبه ۸ آذر و از ساعت ۱۴:۴۵ در زمین اختصاصی گازال به مصاف هم خواهند رفت.

در دومین دیدار سهیلی جوان قشم رودرروی سیبه کوخرد بستک قرار می گیرد.

سیبه کوخرد در گام نخست باید به قشم برود جایی فصل قبل با چهار گل شکست خورد، اما حالا اوضاع برای هر دو تیم فرق کرده است جایی که نماینده قشم در این فصل چهره سرشناسی به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می بیند، محمدامین چرخنده با کوله باری از تجربه در این فصل به نظر می رسد تیم سهیلی را برای قهرمانی بسته است.

اما سیبه کوخرد در این فصل یکبار دیگر نظام الدین تاجی پور رو به عنوان سرمربی روی نیمکت اورده است تا کابوس بد فصل قبل به دست فراموشی سپرده شود .
سیبه اکثر بازیکنان فصل قبل خود رو حفظ کرده و فقط دو سه بازیکن به مجموعه خود اضاف کرده است، هر چند تمرینات این تیم بیشتر از دوماه هست که شروع شده و در این فصل به دنبال جایگاه بهتره از فصول گذشته است .

دوتیم سهیلی قشم وسیبه کوخرد روز یکشنبه ۸آذر و از ساعت  ۱۴:۴۵در قشم به مصاف هم خواهند رفت.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff