تنها ۶۰ نفر از ۵۰۰ ناشنوای رودانی سازماندهی شده اند
+ پ -
تنها ۶۰ نفر از ۵۰۰ ناشنوای رودانی سازماندهی شده اند

معاون فرماندار رودان گفت: ۵۰۰نفر ناشنوا در شهرستان رودان وجود دارد که تنها ۶۰ نفر از آنها سازماندهی شده اند و تلاش می شود تمامی این عزیزان جذب کانون ناشنوایان شهرستان شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیکطبع معاون فرماندار رودان در افتتاح اولین کانون و هیئت ورزشهای ناشنوایان شهرستان رودان گفت: ۵۰۰ نفر ناشنوا در شهرستان رودان وجود دارد که تنها ۶۰ نفر از آنها سازماندهی شده اند و در آینده تلاش می شود که تمامی این عزیزان جذب کانون ناشنوایان شهرستان شوند.

 

نیک طبع عمل خیرخواهانه خیرین را در راستای راه اندازی این کانون را بسیار مهم و خداپسندانه دانست و اظهار کرد: دستگاههای اجرایی شهرستان برای کمک در جهت ارتقاء امکانات این کانون آمادگی دارند.

 

وی افزود: فعالیت های متعددی را از ناشنوایان این شهرستان در برگزاری مراسمات ماههای محرم و صفر شاهد بودیم، و این گونه فعالیت ها باعث ایجاد انگیزه برای سایر نهاد ها جهت استفاده از پتانسیل های ناشنوایان شده است.

 

معاون فرماندار در پایان خاطرنشان کرد: این کانون ،در فضایی موقوفه از سوی فرزندان مرحوم حاج حسین ارجمند، به مساحت ۶۰ متر مربع به منظور انجام فعالیت های ورزشی ،آموزشی ،فرهنگی ، مذهبی و هنری ویژه ناشنوایان است.

Untitled_3098

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff