تنها سالن ورزشی بانوان سیریکی بعد از یک سال توقف شروع به کار کرد
+ پ -
تنها سالن ورزشی بانوان سیریکی بعد از یک سال توقف شروع به کار کرد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک گفت: با پیگیری و اهتمام فرماندار شهرستان سیریک عملیات اجرایی تکمیل تنها سالن چند منظوره بانوان شهرستان سیریک که از یک سال پیش تاکنون متوقف شده بود مجددا شروع به کار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ابراهیم آئین پرست در گفتگو اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود : تنها سالن چند منظوره بانوان شهرستان سیریک که عملیات اجرایی آن در سال ۱۳۹۱ شروع شده بود بعد از گذشت مدتی بعلت کمبود منابع مالی این پروژه تعطیل شد.

 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک ابراز داشت: این پروژه چند منظوره با زیر بنای ۱۱۰۰ متر مربع با اعتبار ۹ میلیارد ریالی با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی در حال انجام است.

 

 

آئین پرست تصریح نمود: در سطح شهرستان علی رغم همه مشکلات زیر ساختی و کمبودها و امکانات و فضاهای ورزشی بویژه مخصوص بانوان خوشبختانه فعالیت های بسیار خوب و چشم گیری در حوزه های مختلف ورزشی انجام می شود.

 
وی یادآور شد: با توجه به وجود استعدادها و توانمندیهای نهفته در بانوان سیریکی و فعالیت های درخور شان بانوان هم در سطح شهرستان و استان امیدا است مسئولین استانی توجه و عنایت ویژه ای به جامعه بانوان شهرستان سیریک داشته باشند.

 

 

لازم به یادآوری است از جمعیت ۴۵ هزار نفری شهرستان ۵۰ درصد آنرا بانوان تشکیل می دهند.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff