تنها خدمت دولت در نهند ساخت یک مدرسه است/ هیچ گونه امکانات بهداشتی نداریم
+ پ -
تنها خدمت دولت در نهند ساخت یک مدرسه است/ هیچ گونه امکانات بهداشتی نداریم

دهیار روستای نهند گفت : تنها مکان بخش خدمات دولتی در این روستا مدرسه ابتدائی است و غیر از آن هیچ گونه امکانات ورزشی ، تفریحی ، بهداشتی و در این روستا وجود ندارد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حمزه خورشید دهیار روستای نهند به خبرنگار جهانگیریه گفت : تنها مکان آموزشی و تنها مکان خدمات دولتی این روستا مدرسه ابتدائی آن است که تنها مکان ورزشی این روستا حیات همین مدرسه بوده که جوانان در آن مشغول به  ورزش می شوند و اوقات فراغت خود را پر می کنند که با پیگیری هایی که انجام دادیم نصف آن را بتن ریزی کردیم اما بدلیل کمبود هزینه بصورت نیمه تمام رها شده است .

 

 

وی  خاطر نشان کردند : مدتهاست که مسئولین وعده ساخت خانه بهداشت را به اهالی روستا داده اند که هنوز محقق نشده است و مردم باید برای انجام کارهای خود به خانه بهداشت روستای کوهیج مراجعه کنند .

 

وی افزود : ورودی روستای نهند جاده ی خاکی بوده که عملیات زیر ساخت آن انجام شده و مدت هاست مردم منتظر آسفالت شدن آن هستند که امیدواریم این امر بزودی محقق شود .

 

حمزه خورشیده به خبرنگار جهانگیریه گفت : این روستا در دامنه کوه واقع شده و فقط یک جاده ارتباطاتی با مرکز شهرستان و دیگر روستا ها دارد که رودخانه فصلی از میانه راه این جاده را قطع می کند و در هنگام بارندگی و طغیان رودخانه هیچ جاده ارتباطی وجود ندارد.

 

وی  افزود : گاهی  اوقات  بیماران اورژانسی در هنگام طغیان رودخانه با مشکلاتی مواجه می شوند که قابلیت  فرستادن آنها به بیمارستان وجود ندارد و باید تا پایان قطع شدن رودخانه صبر کنند ، البته بارها درخواست احداث پل را به مسئولین داده ایم که هیچ اقدامی صورت نگرفته است ، حتی در هنگام بارندگی و وقوع زلزله ریزش کوه خانه های مردم را تهدید می کند که باید چاره ای اندیشیده شود .

 

وی در پایان ضمن تشکر از بخشدار دلسوز جناح گفت : مردم روستای نهند از مسئولین می خواهند که در عمل به فکر مردم این روستا باشند و منتظر عملی شدن وعده های گذشته هستند تا در سال همدلی و همزبانی بین ملت و دولت ، این شعار سال که مقام معظم رهبری مشخص نموده اند در عمل محقق شود .

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff