تمام پیشرفت های دفاعی در تحریم ها صورت گرفته/دلسرد کردن جوانان خیانت به کشور است
+ پ -
تمام پیشرفت های دفاعی در تحریم ها صورت گرفته/دلسرد کردن جوانان خیانت به کشور است

امام جمعه بندر چارک گفت :تمام این خدمات و تجهیزات دفاعی_نظامی و غیره در زمان تحریم بوده است چرا بعضی مدام بر طبل ما عقب مانده ایم می کوبند که دلسرد کردن جوانان خیانت به کشور است.

به  گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  مروارید نیوز ، امام جمعه شهر بندر چارک در خطبه این هفته نماز جمعه بندرچارک بعد از توصیه به تقوا و با ذکر حدیث (البرکهُ مع اکابرکم) اظهار نمود : کهنسالان چراغ راهنما ، مدیران مجرب و برکت خانواده هستند که اینان دوره های آزمون و خطا را پشت سر گذاشته اند.

 
وی ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم، اظهار کرد: اگر نهضت امام حسین (ع) نبود، اکنون اثری از اسلام باقی نمیماند. اسلام با نهضت عاشورا زنده است اما لازم است به این نکته توجه شود که باید چهره واقعی نهضت عاشورا را به مردم تقدیم کرد.

 
امام جمعه بندرچارک به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع نخبگان اشاره نمود و گفت : دلسرد کردن جوانان خیانت به کشور است.

 
حجه الاسلام و المسلمین شاکری با اشاره به یکی از شهرهای موشکی ایران که در عمق ۵۰۰متری زمین قرار گرفته است اضافه نمودند : آیا آمریکا چنین شهری را برای ما ساخت است و یا همین استعدادهای ملی ، که دست به چنین ابتکاری زدند.

 
خطیب جمعه بندرچارک در ادامه عنوان نمودند تمام این خدمات و تجهیزات دفاعی_نظامی و غیره در زمان تحریم بوده است چرا بعضی مدام بر طبل ما عقب مانده ایم می کوبند که دلسرد کردن جوانان خیانت به کشور است.

 
وی با اشاره به تصویب برجام در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: با تصویب یک مسئله در مجلس شورای اسلامی و تبدیل شدن به قانون همه در راستای اتحاد و هم‌دلی و حفظ منافع عمومی کشور ملزم به رعایت آن هستند و نباید با بی‌توجهی به قانون، زمینه دودستگی در کشور ایجاد کنیم.

 
حجه الاسلام و المسلمین اصغر شاکری امام جمعه بندرچارک در پایان با اشاره به فرا رسیدن هفته اولیا و مربیان، تاکید کرد: تربیت نسل دارای سه ضلع اولیا، دانش‌آموزان و مسئولان آموزشی است که در صورت ارتباط موثر می‌تواند بیشترین تاثیر را در تربیت داشته باشد.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff