تمام قد در مقابل یاوه‌گویی‌های دشمنان ایستاده ایم

حجت الاسلام سالاری گفت: دستگاه دیپلماسی و مردم کشور به صورت تمام قد در مقابل یاوه‌گویی‌های دشمنان ایران اسلامی ایستاده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام محسن سالاری امام جمعه شهرستان سیریک ضمن تبریک پیشاپیش هفته بسیج دانش آموزی و روز دانش آموز اظهار کرد :همه پیامبر الهی در مقابل استکبار ایستادند و نمونه بارز ایستادگی در عصر حاضر هم ایستادگی حضرت امام (ره) در برابر نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی و استکبار جهانی بود که به پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی ایران منجر شد.

حجت الاسلام سالاری افزود: یکی از نکات بسیار برجسته و مهمی که خانوادها و فرهنگیان ما در منازل و مدارس باید هوشیار و به گوش باشند این است که دانش آموزان ما را همانند حسین فهمیده تربیت کنند و حواس شان باشد که دانش آموزان ما در کنار آموزش فضای مجازی در منجلاب فضای ولنگار مجازی غرق نشوند.

وی با تقدیر و تشکر از دستگاه دیپلماسی کشورمان که تمام قد در مقابل یاوه گویی ها و خط و نشان دشمنان ایستاده؛ خاطرشنان کرد: دستگاه دیپلماسی مواضب باشند همانند مذاکرات قبلی گول وعده و وعیدهای پوشالی غرب و امریکا نخورد و سلاح ما در این مذاکرات پیش رور عمل در مقابل عمل آنها باشد و میدان داری هیچ کشور نه تنها فرانسه را هم قبول نکنند.

انتهای پیام/