تمام تمهیدات لازم برای تخلیه تانکر حادثه دیده حامل بنزین صورت گرفته است

محمدی از حضور میدانی نیروهای راهداری شهرستان خمیر در محل وقوع حادثه واژگونی تانکر حامل بنزین خبر داد و گفت: با هماهنگی های صورت گرفته تانکر جایگزین در مسیر است.

علیرضا محمدی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: شامگاه جمعه با اعلام خبر وقوع حادثه واژگونی در محل تنگ دالان بخش کهورستان شهرستان بندرخمیر نیروهای راهداری در محل حادثه حضور پیدا کردند.

محمدی با بیان اینکه یک راهدارخانه در نزدیکی محل حادثه وجود دارد افزود: با هماهنگی های انجام شده با شرکت نفت، تانکر جایگزین برای تخلیه و جابجایی تانکر حادثه دیده در مسیر می باشد.

وی با بیان اینکه تانکر حامل سوخت واژگون شده ۱۶ متر از جاده اصلی فاصله دارد ابراز کرد: با همکاری تمام دستگاه های ذیربط و  پلیس راه استان این حادثه مدیریت شده است.

به گفته معاون اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان برای تخلیه مواد سوختی، نیاز به مسدود سازی جاده می باشد که این امر با همکاری پلیس راه هرمزگان میسر می‌شود.

گفتنی است با پیگیری های جانشین پلیس راه هرمزگان و همچنین ورود دستگاه قضایی، تمام عوامل و دستگاه های  استانی و شهرستانی برای مدیریت این حادثه  پای کار آمده اند.

انتهای پیام؛