تمام تلاش شورای شهر پارسیان تعامل با مدیران استانی و ملی است
+ پ -
تمام تلاش شورای شهر پارسیان تعامل با مدیران استانی و ملی است

رئیس شورای شهر پارسیان از تلاش برای ایجاد ارتباط و تعامل هرچه بیشتر با مدیران استانی و ملی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، یحیی بدیعی رئیس شورای اسلامی شهر پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: سفرهای متعددی به مرکز استان و کشور به منظور تأمین اعتبارات عمرانی شهر داشته‌ایم که در این نشست‌ها موفقیت‌های نسبی نیز حاصل شده است اما این میزان نمی‌تواند جوابگوی برنامه‌های توسعه شهر پارسیان باشد.

وی با اشاره به وضعیت مطلوب اعتبارات عمرانی در سال‌های گذشته افزود: در حال حاضر وضعیت به کندی پیش می‌رود اما تمام تلاش ما ایجاد وضعیت مطلوب با پیگیری‌های مستمر است.

رئیس شورای اسلامی شهر پارسیان اظهار کرد: شعار سال ۹۴ شعار دولت و ملت، همدلی و همزبانی است که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان منشور ملی همه ایرانیان ترسیم شده است و ما در شورای اسلامی شهر تلاش می‌کنیم در سایه منویات مقام معظم رهبری صفحه جدیدی از همدلی و همزبانی با ایجاد وحدت و تلاش جمعی طرح‌های توسعه‌ای شهر را پیش ببریم.

بدیعی خاطر نشان کرد: متأسفانه از سال ۹۲ تاکنون شهرداری پارسیان درآمد چشمگیری نداشته است و از استان نیز اعتبار خوبی که بتواند انتظارات توسعه شهری را برآورده کند تخصیص نخورده است که با توجه به پیگیری‌ها امیدواریم در سال ۹۴ اتفاق خوبی در این زمینه بیافتد.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff