تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند اندیشیده شده است

شیبانی گفت: کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان تمامی تمهیدات لازم را با رعایت اصل صرفه جویی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند اندیشیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نازنین شیبانی تذرجی در هشتمین جلسه کمیته پشتیبانی و مالی ستاد انتخابات استان هرمزگان، عنوان کرد: ایجاد مقدمات و پیگیری های لازم برای جانمایی فضای مناسب اقلام ضروری مورد نیاز از مهمترین اقدامات این کمیته بوده است.

وی تاکید کرد: کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان با تمام توان، امکانات لازم را برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند فراهم کرده است.

رئیس کمیته پشتیبانی و مالی ستاد انتخابات استان هرمزگان با بیان اینکه همه تجهیزات دستگاه‌های دولتی و شرکت های صنعتی برای برگزاری پرشور و هرچه بهتر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان بسیج می‌شود، افزود: لازم است تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات اندیشیده شود.

وی ادامه داد: در این راستا، لازم است که مسئولان کمیته های اجرایی، امکانات حیطه تخصصی خود را بررسی نموده و پس از احصای کمبودها، موارد مورد نیاز را به کمیته مالی و پشتیانی اعلام کنند.

شیبانی بر ضرورت برگزاری منظم جلسات ستاد انتخابات استان تاکید کرد و گفت: جلسات این ستاد هر هفته برگزار می شود تا برنامه ریزی های لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم انجام شود.

هشتمین جلسه کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان در راستای هماهنگی و برنامه ریزی منسجم جهت برگزاری با شکوه انتخابات ۲۸ خرداد ماه سال جاری به ریاست نازنین شیبانی تذرجی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان و با حضور مدیرکل امور اداری و مالی استانداری و جمعی از نمایندگان شرکت های صنعتی برگزار شد.

انتهای پیام/