تلخ ترین صحنه بیرون کشیدن عروس با لباس خونی بود
+ پ -
تلخ ترین صحنه بیرون کشیدن عروس با لباس خونی بود

پرویز اربابی از شاهدان عینی روز حادثه ۱۲ تیر می گوید : هنوز روز حادثه را جلو چشمانم می بینم آن عروسی که هنوز با لباس سفید از آب بیرون کشیدم بسیار سخت بود.

به مناسبت فرا رسیدن سالروز ساقط شدن پرواز ۶۵۵ به سراغ شاهد عینی رفتیم که هنوز خاطراتی در سینه دارد . پرویز اربابی از شاهدان عینی روز حادثه ۱۲ تیر می گوید : هنوز روز حادثه را جلو چشمانم می بینم آن عروسی که هنوز با لباس سفید از آب بیرون  کشیدم  بسیار  سخت  بود.

به گزارش شبکه  اطلاع رسانی  هرمز ، پرویز اربابی از شاهدان عینی  حادثه ۱۲ تیر در گفتگو با قشم آزاد چنین می گوید : روز ۱۲ تیر مانند همیشه جهت کار صیادی دل به دریا زدیم و رفتیم برای صید حلال هنوز زمانی نگذشته بود که صدای مهیبی باعث شد سرمان را بالا بگیریم.
ناگهان تکه های هواپیما را دیدیم که در هوا به دور خود می پیچد و به سمت دریا فرود می آید.صحنه ی عجیبی بود و ترسناک تازه وقتی وارد آبها شد به همراه چند تن دیگر به سمت محل سقوط هواپیما رفتیم صحنه های دلخراشی که دل هر انسانی را آزرده می کرد.
تازه اجسادی روی آب می آمدند و خلیج فارس رنگ خون می گرفت.
هنوز مات و مبهوت بودیم و گیج این جریان که بچه های نظامی آمدند و ما تازه فهمیدیم که این هواپیما توسط ناو آمریکایی مورد اصابت موشک قرار گرفته است.
اولش ما رو دور کردند از صحنه بعد به دنبالمان آمدند برای کمک رفتیم تا اجساد رو از آب بگیریم و هنوز یادم می آید که عروسی با همان لباس سفید یا بچه ای کوچک با همان نگاه مظلومانه اش ….
و هنوز که هنوز است یاد آن روز تداعی کننده مظلومیت آن همه مسافر است که توسط جنایتکار جهانی آمریکا رقم خورد.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff