تلاش کنیم در انتخابات آب به آسیاب دشمن نریزیم/کارفرهنگی در دانشگاه ها باید نتیجه فرهنگی داشته باشد
+ پ -
تلاش کنیم در انتخابات آب به آسیاب دشمن نریزیم/کارفرهنگی در دانشگاه ها باید نتیجه فرهنگی داشته باشد

امام جمعه کیش گفت: داوطلبان انتخابات برای کسب رای به تخریب یکدیگر اقدام نکنند و آب به آسیاب دشمن نریزند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام علیدادی در نماز جمعه این هفته کیش با بیان اینکه همه ما دست به دست هم دادیم و در مذاکرات و پس از آن از دولت گرفته تا مجلس و شورای امنیت ملی و در رأس همه رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) تا کشور کمترین آسیب را ببیند اظهار کرد:. انتخابات یک برهه حساس و سرنوشت ساز از کشور است بداخلاقی، زیرپا گذاشتن تقوی و بر زبان آوردن سخنانی که نباید زده شود در فضای انتخاباتی کار درستی نیست.
وی افزود: برخی که در درون مجلس هستند برای حفظ جایگاه خود تلاش می کنند و کسانی که قصد ورود به مجلس را دارند برای کسب آرا به تخریب دیگران می پردازند.
خطیب جمعه کیش با تقبیح چنین رفتارهایی ادامه داد: هر کس در مورد توانایی، لیاقت، استعدادها و برنامه های خود باید حرف بزند. مردم فهیم هستند و می دانند باید به چه کسانی رأی بدهند.
وی با بیان اینکه هر کس که انتخاب می شود فقط نماینده شهر و منطقه خود نیست بلکه نماینده یک ملت است تصریح کرد: کاری کنیم که آب به آسیاب دشمن نریزم و راه نفوذ را برای دشمن باز نگذاریم.
امام جمعه کیش تأکید کرد: همیشه در فضای غبار آلود و تاریکی، دشمن نفوذ می کند و اگر فضا شفاف باشد این فرصت از دشمن گرفته می شود.
وی افزود: یک وقت فضای انتخاباتی را غبار آلود نکنیم تا دشمن نفوذ بتواند نفوذ کند باید حواسمان جمع باشد.
حجت الاسلام علیدادی با تأکید بر رصد رفتار کشورهایی که با ایران پای میز مذاکره قرار گرفتند یادآور شد: باید توجه داشته باشیم هر جا عهد شکنی کردند در مقابل ان ها موضع مناسب بگیریم.
وی تأکید کرد: همه باید همدل و همراه مصالح اسلام، کشور و نظام جمهوری اسلامی را در نظر بگیرم این خیلی بهتر از این است که چه کسی در انتخابات رأی می آورد .
خطیب جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود توجه به مباحث فرهنگی به خصوص در محیط دانشگاهی را مهم برشمرد و اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب( مدظله‌العالی) در جمع فرهیختگان و نخبه های دانشگاهی به صراحت بحث های فرهنگی را بیان و محدوده آن را مشخص کردند.
وی تصریح کرد: همان‌گونه رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) فرمودند کار فرهنگی نتیجه اش باید فرهنگی باشد و اگر نتیجه اش درست کردن جوان های انقلابی، متدین، دلسوز برای کشور و نظام شد فرهنگی است و اگر نتیجه ای جز این داشت نمی توان گفت کار فرهنگی است.
وی اظهار امیدواری کرد مسئولین فرهنگی دانشگاه ها و مسئولان فرهنگی کشور به توصیه های رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) در مباحث فرهنگی توجه لازم را داشته باشند.
امام جمعه کیش همچنین به سالروز تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: بدون شک قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یکی از مترقی ترین قوانین اساسی جهان است و جمهوری اسلامی ایران بر اساس این قانون تا امروز به بهترین شکل اداره شده است.
وی رحلت آیت الله مرعشی نجفی و علامه طباطبایی را تسلیت گفته و اظهار کرد: ورود کاروان اهل بیت امام حسین (ع) به شام و شهادت حضرت رقیه(س) در خرابه شام و ورود به ماه صفر و مصائب آن کمتر از مصائب محرم نیست.
نماز جمعه این هفته کیش به امامت حجت الاسلام علیدادی و با حضور مردم و مسئولان مؤمن جزیره کیش در مسجد خاتم‌الانبیا اقامه شد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff