تلاش می کنم رکوردهایم را به حد نصاب مورد نظر کادر فنی برسانم
+ پ -
تلاش می کنم رکوردهایم را به حد نصاب مورد نظر کادر فنی برسانم

عضو تیم ملی وزنه بردای گفت: انشاالله با قدرت در مسابقات کاپ آسیا حاضر خواهیم شد و تلاش می کنم رکوردهایم را به حد نصاب مورد نظر کادر فنی برسانم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مجید عسکری وزنه بردار جوان رودانی و عضو تیم ملی وزنه برداری در گفت و گوی با خبرنگار رودان نیوزبا اشاره به حضورش در مسابقات کاپ آسیا در کشور قطر اظهار کرد:از روز دوشنبه جهت شرکت در مسابقات کاپ آسیا به همراه تیم ملی حفاری به کشور قطرآمدم و امروز اولین رقابت خود را در این مسابقات انجام خواهم داد.

وی در خصوص تغییر وزنش از ۶۲ کیلو به ۶۹ کیلو و حضور در یک وزن بالاتر افزود:با مشورتی که با مربیان و کادر فنی داشتم تصمیم به تغییر وزن گرفتم ،البته در مسابقات کاپ آزاد قطر در وزن ۶۲ کیلو گرم وزنه خواهم زد و پس از این مسابقات به وزن ۶۹ خواهم آمد.

عسکری در پاسخ به این سوال که با با حضور وزنه برداران با سابقه ای مانند بهروزی و رضاییان در وزن ۶۹ کیلوگرم آیا تصمیم درستی گرفته است یا نه، عنوان کرد:از رقابت ترسی ندارم فدر دسته ای که رقابت نباشد ،جذابیت نیست و من به راحتی تسلیم نمی شومو تا توان دارم رقابت خواهم کردو تلاش می کنم رکوردهایم را به حد نصاب مورد نظر کادر فنی برسانم .

دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا در پایان خاطر نشان کرد:اواخر امسال تورنمنت جام فجر را داریم و اوایل سال بعد نیز مسابقات آسیایی و بازی های کشور های آسیایی را داریم که فرصت مناسبی است که خودم را به کادر فنی ثابت کنم و بعد از این مسابقات با حضور در مسابقات جهانی وزنه برداری در کشور آمریکا انشالله که بتوانم اولین مدال طلای خود را تقدیم مردم شریف ایران اسلام نمایم.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff