تلاش رسانه های اصلاح طلب برای القاء اهانت به مردم تهران/ بازی با حیثیت مردم برای بهره برداری سیاسی!
+ پ -
تلاش رسانه های اصلاح طلب برای القاء اهانت به مردم تهران/ بازی با حیثیت مردم برای بهره برداری سیاسی!

مرصادنیوز: رفتار مدنی با تکیه بر احترام به مردم سالاری دینی از سوی اصولگرایان در حوزه انتخابیه تهران به جای الگو شدن برای جریان مقابل، بروز واکنش های غیر مدنی از سوی رسانه های آنها را به دنبال داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، رفتار مدنی با تکیه بر احترام به مردم سالاری دینی از سوی اصولگرایان در حوزه انتخابیه تهران به جای الگو شدن برای جریان مقابل، بروز واکنش های غیر مدنی از سوی رسانه های آنها را به دنبال داشته است.

موضوعی که امروز از سوی رسانه های خارجی هم مورد توجه قرار گرفت به گونه ای که بی بی سی نوشت: “اصولگرایان در تهران نشان دادند که بر خلاف جریان مقابل خود که شعار آزادی و دموکراسی می دهد، در عمل پایبند به صندوق آراهستند. در راس این رفتار مدنی واکنش بزرگمنشانه حداد عادل به سیل طنز پردازی ها علیه او، نمود و بروز داشته است.

اما به نظر می رسد رسانه های اصلاح طلب با دو هدف، قصد وارونه نمایی رفتار اصولگرایان تهران بعد از انتخابات را دارند حتی اگر به قیمت هتک حرمت مردم تهران تمام شود:

اولا، بدون تردید واکنش اصولگرایان در تمکین به آراء مردم تهران باعث روشن شدن ابعاد مختلف فتنه ۸۸ خواهد شد به گونه ای که قباحت عملکرد سران اصلاحات در مدیریت آشوبهای چند ماهه بعد از انتخابات آن سال در اعتراض به نتایج، عیان تر خواهد شد.

ثانیا؛ اصلاح طلبان نمی خواهند حنای استفاده از برچسب هایی مانند تندرو و افراطی که در فقدان برنامه مدون اداره کشور در جریان اصلاحات برای آنها تبدیل به برگ برنده شده است، رنگ ببازد؛ بنا بر این با دستپاچگی از اظهار نظر اخلاقی نامزدهای انتخاباتی شاخص در جریان اصولگرا مانند زاکانی، حداد، کوثری و… حاضرند تیتر یک رسانه های خود را بر مبنای کامنت های بی هویت در فضای مجازی به اهانت ساختگی علیه مردم تهران اختصاص دهند. اتفاقی که بعید است کمکی به منحرف کردن اذهان عمومی از واقعیت کند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff