تلاش برخی برای ازبین بردن نام شهدا/حذف شهدا سیلی محکم استکبار برصورت مسئولین است
+ پ -
تلاش برخی برای ازبین بردن نام شهدا/حذف شهدا سیلی محکم استکبار برصورت مسئولین است

ساخت میدان ورودی بلوار شهدای گمنام در پارسیان که از چند روز پیش آغاز شده است ،عده ای با انتخاب اسامی مختلف سعی در حذف نام شهدای گمنام برای این میدان را دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛نام گذاری معابر و میادین شهری در نگه داشت و به یاد سپاری آن عزیزان سفر کرده که از جان ومال خود گذشتند تا از خاک این مرزوبوم دفاع کنند برای نسل جوان بسیار حائز اهمیت است، اما چیزی که باعث تأسف است استفاده سیاسی و یا ابزاری از یاد و نام شهیدان برای متامع شخصی و حزبی می باشد .

 

شاید این نشانه ای باشد، که همان طور که رهگذران را از اشتباه و گمراهی نجات می دهد، به ما نیز این تذکر و یاد آوری را می دهد که یادمان نرود، آرامش و آسایش امروز ما حاصل رنج ها و زحمت های همان شهدایی است که نامشان بر خیابان ها و کوچه های ماست.آری شاید این نامگذاری ها برای همین باشد که راه گم نشود.

 

با توجه به اینکه در این بلوار ۵ شهید گمنام دفن شده اند وعده ای از دلسوزان نظام وانقلاب درخواست هایی را برای حک شدن این میدان به نام شهدای گمنام را داشته اند انتظار  می رود مسئولین در راستای اهداف و آرمانه های انقلاب اسلامی گام بردارند .

 

جای بسی سؤال وجود دارد که چرا عده ای با مطرح کردن نام اماکن گردشگری،تفریحی ویا اجتماعی سعی در حذف شهدا هستند؟و یا باید گفت که آنها از کجا وچه افرادی خط ونشان دریافت می کنند.

 

دشمنان انقلاب اسلامی امروز در کمین هستند تا بتوانند به این نظام ضربه ای وارد کنند و جای بسی تأمل دارد اینکه ما خود نیز با حذف نام شهدا قدم در راه این دشمنان بگذاریم واگر این اقدامات ناآگاهانه را انجام دهیم چنان سیلی از دشمن خواهیم خورد که سالیان سال جای آن بر صورت ها باقی خواهد ماند.

 

اما انتظار می رود از فرماندار شهرستان به عنوان رئیس کمیته نامگذاری معابر،خیابان ها،کوچه ها ومیادین شهر تدابیری را اتخاذ نمایند تا یاد ونام شهدای انقلاب اسلامی همیشه در این شهر جاویدان باشد.

 

 

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff