تلاش برای جذب بازدید کننده از غرفه بندرعباس در نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور+تصاویر
+ پ -
تلاش برای جذب بازدید کننده از غرفه بندرعباس در نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور+تصاویر

در دومین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر سراسر کشور در تهران در کلیپ کوتاهی در فضای مجازی منتشر شد که اقدام ضد فرهنگی به چشم می خورد که عده ای در روبه روی غرفه بندرعباس اقدام به رقص و پایکوبی همراه با پخش موسیقی بندری کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از فرهنگ کده ؛ در دومین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر سراسر کشور در تهران در کلیپ کوتاهی در فضای مجازی منتشر شد که اقدام ضد  فرهنگی به چشم می خورد که عده ای در روبه روی غرفه بندرعباس اقدام به رقص و پایکوبی همراه با پخش موسیقی بندری کردند.

حال نمیتوان گفت این افراد از بومیان بندرعباس می باشند ولی جای بسی سوال است که چرا این اقدام ضد فرهنگی در رو به روی غرفه بندرعباس صورت گرفته است.

مسئولان غرفه بندرعباس در نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر سراسر کشور در تهران باید پاسخگوی این اقدام زشت و ضد فرهنگی که به هویت و فرهنگ اصیل مردمان مرز نشین ولایت مدار هرمزگان لطمه وارد می کند باشند و از این گونه حرکات جلوگیری کنند.

این گونه حرکات ضد فرهنگی در پایتخت اقتصادی کشور در چنین نمایشگاهی فرهنگی و هنری جای بسی سوال است و این نوع حرکات گویای فرهنگ جنوب ایران نیست و نباید این گونه ولنگاری فرهنگی و بی تدبیری صورت گیرد مسئولان باید نظارت بیشتری بر چنین نمایشگاه هایی داشته باشند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff