تقویت ناوگان هوایی جزیره کیش با ورود نخستین ایرباس کیش ایر
+ پ -
تقویت ناوگان هوایی جزیره کیش با ورود نخستین ایرباس کیش ایر

نخستین فروند از هواپیمای ایرباس شرکت کیش ایر روز گذشته وارد فرودگاه بین المللی کیش شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، بنابرآنچه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر افزایش تعداد هواپیماهای کیش ایر وعده داده بود روز گذشته نخستین فروند از هواپیمای ایرباس ۳۲۰ شرکت کیش ایر از اردن پرواز کرده و در فرودگاه بین المللی کیش به زمین نشست.

 
بنابر این گزارش، این هواپیما که در راستای افزایش تعداد و کیفیت ناوگان هواپیمایی کیش و خدمات رسانی به گردشگران جزیره تهیه شده است دارای ۱۸۰ صندلی است و ساعت ۵:۴۵ چهارشنبه ۲۶ اسفند وارد جزیره کیش شده است و به گفته مسئولان جزیره دومین هواپیمای ایرباس کیش ایر در چند روز آینده وارد این جزیره خواهد شد.

 
نوسازی ناوگان هواپیمایی جزیره کیش یکی از وعده هایی است که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برآن تاکید داشته است و با تلاش های مدیرعامل سازمان، رفع تحریم ها و بهبود فضای اقتصادی کشور و ارتباطات بین المللی برقرار شده این مهم اجرایی شده و با ورود نخستین هواپیما این وعده تحقق یافت.

 
شرکت هواپیمایی کیش متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش می باشد و بنا بر سیاست های این سازمان در گسترش فضای زیرساخت و تحول صنعت گردشگری در جزیره کیش درحال حاضر بیشتر خطوط پروازی این شرکت در مسیر شهرهای کشور به کیش و بالعکس به گردشگران خدمات رسانی می کنند.

 
به گفته مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش در چند روز آینده دومین هواپیمای ایرباس نیز وارد ناوگان هوایی جزیره خواهد شد و نوروز ۹۵ با ویژه برنامه های صدا وسیمای مرکز کیش همراه شوید .

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff