تقویت حوزه، نیاز امروز جامعه/ حوزویان زبان گویای مکتب هستند
+ پ -
تقویت حوزه، نیاز امروز جامعه/ حوزویان زبان گویای مکتب هستند
در آئین گشایش حوزه علمیه خواهران قشم اعلام شد:

تقویت حوزه، نیاز امروز جامعه/ حوزویان زبان گویای مکتب هستند

امام جمعه بندرعباس گفت: امروز صدای امام جعفر صادق علیه السلام به گوش می رسد که یاری می طلبد و شما به عنوان زبان گویای مکتب باید بخروشید .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از قشم آزاد، آیت الله محمد حسن صافی گلپایگانی در آئین گشایش ساختمان حوزه علمیه ریحانه الرسول سلام الله علیها قشم با اشاره به شبهه افکنی های شایع عناصر ضد دین در فضای مجازی کشور گفت: هرکس می تواند به توسعه و تقویت حوزه های علمیه کمک کند چرا که امروز دنیا و جامعه بویژه دانشگاه و دبیرستان ها نیازمند روشنگری حوزویان است .
فرزند آیت الله العظمی صافی گلپایگانی با ابراز خرسندی از رشد علمی حوزه های علمیه خواهران در کشور نقش علمی آن ها را ستود .
صافی گلپایگانی در بخش دیگر از سخنان خود با ذکر خاطره ای به نقل از حضرت آیت الله العظمی صافی چادر زن مسلمان را برتر از لباس روحانیت و جهاد خواند.
حوزویان زبان گویای مکتب هستند
آیت الله غلامعلی نعیم آبادی هم در جمع طلاب حوزه علمیه ریحانه الرسول سلام الله علیها گفت : امروز صدای امام جعفر صادق علیه السلام به گوش می رسد که یاری می طلبد و شما به عنوان زبان گویای مکتب باید بخروشید .
نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت : همانند روز عاشورا که امام حسین علیه السلام ندای هل من ناصر ینصرنی سر داد شرایط امروز، عاشورای امام صادق است و یاری گر می طلبند.

 

نعیم آبادی تاکید کرد: اگر دیروز اتلاف عمر گناه بود امروز عدم مدیریت عمر و استفاده نکردن از آن در جهت کمک به دین خیانت است .
آیت الله نعیم آبادی در بخش دیگری از سخنان خود از طلاب حوزوی خواست حرکت خود را بر اساس اخلاص و کسب رضایت پروردگار پی ریزی کنند و اطمینان داشته باشند که خداوند آئین بنده پروری را هم به نیکی میداند و هم می تواند.
امام جمعه بندرعباس ادامه داد: هیچ چیز مانع فیض خدا نیست جز حجابی که انسان ها بین خود و خدای خود بوجود می آورند.

 

نعیم آبادی به طلاب ریحانه الرسول سلام الله علیها توصیه کرد : غیبت ، تهمت و حسد را از زندگی خود حذف کنند و با مدیریت درست عمر خود برای آموزش، استراحت ، کار و عبادت برنامه داشته باشند.
بر اساس این خبر عصر پنج شنبه همزمان با پنجمین روز از هفته وحدت با حضور آیت الله محمد حسن صافی گلپایگانی ، آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان ، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان ،خلج معاون توسعه و عمران مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران سراسر کشور ، علیرضا فرماندار، مصطفی غلامپور معاون سیاسی انتظامی و جمعی از روحانیون و مسئولین، ساختمان حوزه علمیه ریحانه الرسول قشم گشایش یافت .

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff