تقاطع های شهر بازسازی می شوند/ تجهیز بلوار ساحلی به چراغ های راهنمایی ریموت دار
+ پ -
تقاطع های شهر بازسازی می شوند/ تجهیز بلوار ساحلی به چراغ های راهنمایی ریموت دار
اختصاصی هرمز/رئیس کمیسون حمل و نقل و ترافیک شورای بندرعباس:

تقاطع های شهر بازسازی می شوند/ تجهیز بلوار ساحلی به چراغ های راهنمایی ریموت دار

رئیس کمیسون حمل و نقل و ترافیک شورای بندرعباس گفت:در سطح شهر بندرعباس ۱۸ تقاطع با چراغ راهنمایی رانندگی وجود دارد که در دست بازسازی است و چراغ ها به دستگاه تایمر مجهز می شوند.

حسام صمیمی کشکویی، رئیس کمیسون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر بندرعباس در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به ساخت غیر کارشناسی تقاطع ها و چهارراههای سطح شهر گفت: پروژه بازسازی معابر دست اجرا است که در این راستا تیرهای راهنمایی و رانندگی جا بجا  و تقاطع ها اصلاح می شوند.

 

وی افزود:در سطح شهر بندرعباس ۱۸ تقاطع با چراغ راهنمایی رانندگی وجود دارد که در دست بازسازی است و چراغ ها به دستگاه تایمر مجهز می شوند.

 

صمیمی با بیان  اینکه دستگاه های ثانیه انداز هوشمند می شود،اظهار کرد: این دستگاهها قابلیت شمارش تعداد خودروها  را دارد بر اساس حجم ترافیک خیابان عمل می کند که  آمار تردد و ترافیک را امکان پذیر می کند.

 

رئیس کمیسون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر بندرعباس با اشاره به مشکلات قایقداران در محدوده  محله خواجه عطا تصریح کرد:تردد قایق های ماهیگیری از عرض بلوار ساحلی مشکلات و حوادث بسیاری را رقم زده است لذا شورای ترافیک برای کاهش مشکلات قایقداران در نظر دارد چراغ های راهنمایی رانندگی مجهز به  ریموت در این محدوده نصب نماید.

وی افزود:برای آسان شدن کار قایقداران ریموت این چراغ های راهنمایی رانندگی به ماهیگیران داده می شود که ترددی بدون حادثه صورت گیرد.

 

صمیمی ضمن تاکید بر توجه و همکاری با توجه به آینده شهر خاطر نشان کرد: برخی از  تصمیم گیری ها به صورت مقطعی و بی توجه به آینده انجام شده که مشکلاتی را برای شهروندان بوجود آورده لذا این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff