تفکر بسیجی و وجدان کاری رمز تحقق اقتصاد مقاومتی
+ پ -
تفکر بسیجی و وجدان کاری رمز تحقق اقتصاد مقاومتی

فرماندار ابوموسی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان گفت: اقتصاد مقاومتی با حاکم شدن تفکر بسیجی و وجدان کاری در بین مسوولان و مردم محقق می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، محمد سعیدی، فرماندار شهرستان ابوموسی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان که با حضور سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد؛ با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی در پیشرفت و توسعه کشور؛ گفت: تفکر بسیجی و وجدان کاری رمز تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور می باشد.
فرماندار ابوموسی با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از مسوولان در موضوع اقتصاد مقاومتی؛ اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی با شعار، حرف و جلسه محقق نخواهد شد و باید در این زمینه تلاش و کوشش کنیم و اقدام عملی انجام دهیم.
سعیدی افزود: دولت به تنهایی قادر به حل همه مشکلات جامعه در بخش های مختلف نیست و بخش خصوصی نیز باید در این حوزه ها وارد شود و با سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال دولت را یاری کند.
رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان ابوموسی مهمترین وظیفه دولت برای تحقق حماسه اقتصاد مقاومتی را ایجاد زیرساخت‌ها و بستر لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی و غیر دولتی در ایجاد اشتغال عنوان کرد.
وی با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش بخش خصوصی در اقتصاد مقاومتی؛ بیان کرد: بخش خصوصی در شهرستان ابوموسی بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در بخش های مختلف آب، فاضلاب، برق، خدماتی رفاهی، گردشگری، شیلات و… سرمایه گذاری انجام داده است.
فرماندار ابوموسی گفت: این شهرستان ظرفیت های بسیار خوبی در بخش های مختلف شیلات، صید و صیادی، کشت گلخانه ای، گردشگری و… را دارد ولی متاسفانه تاکنون مغفول مانده است و نتوانسته ایم به نحو شایسته از آن بهره ببریم.
سعیدی با اشاره به ظرفیتهای فراوان بسیج سازندگی؛ خواستار توجه ویژه بسیج سازندگی استان به بحث آموزش و اعطای تسهیلات زود بازده به کارآفرینان ابوموسی شد.

 

رییس ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان ابوموسی تصریح کرد: نوع نگاه به فرهنگ کار در شهرستان بایستی تغییر کند زیرا برخی معنی کار را پشت میز نشستن و یا کارمندی می دانند و این امر از توان دولت خارج است.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff