تفکر بسیجی مردم ایران الگویی برای تمامی ملت‌ها است

حجت الاسلام سالاری گفت: ملت ولایتمدار ایران توانست با تفکر بسیجی به عنوان نماد تمامی ملت‌ها و الگوی همه بشریت یک انقلاب دینی را عهده دار باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام میثم سالاری رئیس اداره تبلیغات اسلامی سیریک در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک  هفته بسیج اظهار کرد: بی تردید جایگاه ارزشمند بسیج در تحقق منظومه ولایتمداری، حراست و حفاظت از آرمان ها و ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس و پیشرفت همه جانبه کشور و حمایت از اقشار محروم و خدمت به آنان در تاریخ ایران و اسلام هرگز فراموش نخواهد شد.

وی افزود: هفته بسیج یادآور فداکاری و از خودگذشتگی‌های غیور مردان و رزمندگان دلاور و مومنی است که با تکیه بر ایمان و غیرت دینی و ملی در برابر دشمن بعثی ایستادند و مقاومت و پایداری را به تاسی از امام شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) معنای دوباره‌ای بخشیدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سیریک گفت: هفته بسیج، در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به وسیله امام  راحل، در این کشور پایه‌گذاری شد و این حرکت، در این منطقه اسلامی و دینی، برای دیگر ملتها هم ان‌شاءاللَّه الگو و سرمشق خواهد شد.

سالاری بیان کرد: برکات این شجره و عطر دلاویز شکوفه‌های آن، در طی بحران‌های سال‌های اولیه انقلاب و جنگ تحمیلی و بعد از آن به سراسر مملکت اسلامی ما رسید و فضای آن را معطر ساخت و انقلاب و جنگ را به نفع اسلام و مسلمانان به پایان رسانید؛ و این همه جز در پرتو جهان بینی و تدبیر آن پیر فرزانه و حضور نیروهای مردمی و پیوند الهی آنان با ولایت حاصل نشد.

وی تاکید کرد: هفته فرخنده بسیج فرصت مغتنمی برای تجدید میثاق با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی(ره) و بنیانگذار بسیج و بیعتی دوباره با حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سیریک اضافه کرد: ملت ولایتمدار ایران توانست با تفکر بسیجی به عنوان نماد تمامی ملت‌ها و الگوی همه بشریت یک انقلاب دینی را عهده دار باشد، که این مهم کار آسانی نیست، انقلاب اسلامی برای حمایت از دین و برای دنباله‌روی از یک رهبر تمام عیار دینی و مجتهد جامع‌الشرایط توانست انقلاب را به سامان برساند.

سالاری تصریح کرد: امروز نیز روحیه تفکر بسیجی باید در سرتاسر کشور، در بازار، مراکز درمانی، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها مانند دوران دفاع مقدس حاکم باشد چون پیروزی در لوای این تفکر در کشور حاکم خواهد بود.

وی در پایان گفت: بسیج همیشه در کنار مردم و بازویی توانمند برای کشور بوده است.

انتهای پیام/