تفکر بسیجی، کشور را از دسیسه ها و براندازیهای مختلف نجات داد

+ پ -
تفکر بسیجی، کشور را از دسیسه ها و براندازیهای مختلف نجات داد

فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت ارتش در اجتماع بزرگ بسیجیان مدافع حرم در جاسک گفت: در آغازین روزهای انقلاب اسلامی ، زمانی که تئوری ها و دسیسه های متعددی در راستای براندازی های مختلف جهت جلوگیری از پیشرفت کشور طراحی می شد ، این تفکر بسیجی بود که کشور را از دسیسه ها و براندازیهای مختلف نجات داد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز ؛ امیر دریادار رضا عباسی، فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت ارتش در اجتماع بزرگ بسیجیان مدافع حرم که با حضور اقشار مختلف بسیج در گلزار شهدای گمنام شهرستان جاسک برگزار شد، گفت :به عنوان یک ارتشی و نظامی به خود می بالم و افتخار می کنم در زمان ولایتی ، خدمت می کنم که تفکر و باورهای بسیجی در نیروهای مسلح ما حکم فرماست وانقلاب اسلامی در کشور عزیز ما ، پیچ های تاریخی و خطرناکی را طی کرده است و بحمدولله به قله افتخار نایل آمده است .

وی افزود : مولفه های دفاع و جنگ در دنیا ۹ مورد می باشد که در تمام دنیا در دروس نظامیان تدریس می شود ولی بسیج با افزودن مولفه ای دیگر که همان تفکر بسیجی است باعث شد نهاد نوپای انقلاب اسلامی شکل بگیرد و در برابر ناملایمات مقاومت کند.

فرمانده منطقه دوم دریایی ارتش اظهارکرد : در آغازین روزهای انقلاب اسلامی ، زمانی که تئوری ها و دسیسه های متعددی در راستای براندازی های مختلف جهت جلوگیری از پیشرفت کشور طراحی می شد تفکر بسیجی ما را از پیچ خطرناک دفاع مقدس نجات داد.

عباسی تصریح کرد: تفکر بسیجی یعنی فقط برای خدا جنگیدن ، تفکر بسیجی یعنی رنگ و بوی الهی داشتن. هر جا که پشتوانه مسئولین نظام چه کشوری و چه لشکری مردم بودند ما آنجا پیروز بودیم و هر جا از اهداف نظام ، انقلاب و مردم فاصله گرفتیم در آنجا با شکست مواجه شدیم .

وی همچنین خصوصیات و ویژگی بسیجی را مکتبی بودن ، یعنی فقط و فقط نیتش برای خدا باشد، اطاعت محض از ولایت فقیه ، تواضع و فروتنی ، غیرت دینی ، حسن خلق ، یعنی بسیج الگو است ، مردمی بودن ، دشمن شناسی و مهم ترین ویژگی شهادت طلبی برشمرد .

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff