تفرقه عامل از بین رفتن جامعه / وحدت یکی از مباحث مهم ادبیات انقلاب اسلامی ایران است
+ پ -
تفرقه عامل از بین رفتن جامعه / وحدت یکی از مباحث مهم ادبیات انقلاب اسلامی ایران است

استاد حوزه علمیه بندرعباس اظهار کرد:یکی از موضوعاتی که بسیار می تواند آسیب جدی برای جامعه ما داشته باشد بحث تفرقه است .

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی لبخندان، استاد حوزه علمیه بندرعباس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به موضوع هفته  وحدت گفت: وحدت یکی از مباحث مهم در ادبیات انقلاب ما است که  باید سعی کنیم که این هدف مهم را که بر گرفته از آیات نورانی قرآن است در جامعه ترویج کنیم.

وی افزود :مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در منویات نورانی خودشان هم در این امر مهم اشاره دارند که مسلمین باید یکپاچه باشند و همه ما باید سعی و تلاش کنیم که وحدت را به  مرحله ظهور و حضور برسد .

استاد حوزه علمیه بندرعباس با اشاره به تفرقه در جامعه اسلامی اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که بسیار می تواند آسیب جدی برای جامعه ما داشته باشد بحث تفرقه است .

لبخندان تصریح کرد: تفرقه موضوعی است هم در قرآن و در سخنان بزرگان بیان شده است، جامعه ای دچار تفرقه می شود مسلما این جامعه آسیب خواهد پذیرفت و ما می توانیم با عمل کردن با آیات نورانی قرآن و گوش به فرمان بزرگان خودمان از این آسیب مهم و جدی جدا خوردای کنیم.

وی خاطر نشان کرد: امام خمینی(ره) در سخنان خود کل اقشار ملّت ایران را به حفظ وحدت و پیوستگی دعوت نموده اند که نمونه های این وحدت ها را در شهرهای مانند هرمزگان ، کردستان ،ایلام و غیره دیده می شود.

انتهای پیام/ت

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff