تفرقه بین رسانه ها ضربه زننده است/وحدت رسانه ها تفرقه را از بین می برد
+ پ -
تفرقه بین رسانه ها ضربه زننده است/وحدت رسانه ها تفرقه را از بین می برد

مسئول بسبج رسانه استان هرمزگان گفت: تفرقه بین اصحاب رسانه به انقلاب و جمهوری اسلامی ایران ضربه هایی وارد کرده است ، رسانه ها باید با وحدت بیشتری به کار خود ادامه دهند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، مرتضی پیروی منش ، مسئول بسبج رسانه استان هرمزگان ، در نشست شورای عالی بسیج رسانه قشم با بیان این مطلب که جامعه اسلامی به رسانه اسلامی و هم طراز با انقللاب نباز دارد ، گفت : حکومت واحد جهانی نیاز به رسانه هم طراز خود دارد که بسیج رسانه می تواند به عنوان رسانه نو ظهور با رسانه های جهان مقابله کند .

وی افزود : اگر قرار است جایگاه ما جایگاه عالی باشد که باید باشد ، نگاه ما آماده سازی رسانه و حضور در رسانه ای است که حضرت آقا می فرمایند ما در ایام و پیچ تاریخی قرار داریم که باید با درک و فهم بالا و نگاه بیداری پیچ تاریخی به سمت انقلاب اسلامی سوق دهیم .

مسئول بسبج رسانه استان هرمزگان اظهار داشت : بسیج رسانه هدف دارد به رسانه های ارزش مدار معنویی ، اخلاق مدار زمان تمدن اسلامی کمک کند و یکی دیگر از وظایف بسیج رسانه تشکیل کادر رسانه ایی انقلابی و هم طراز انقلاب است که این تشکل با آموزش و برنامه ریزی های متنوع امروز در جزیره قشم شکل گرفت .

این مقام رسانه ای اظهار داشت : رسانه ها استان هرمزگان باید بپذیرند که در سال های گذشته با اشتباهات نتوانسته اند حس مطالبه گری را در مردم هرمزگان را نیز بالا ببرند .

پیروی منش از شورای عالی بسیج رسانه شهرستان قشم در مرحله اول برای حفظ جایگاه خواستارطراحی برنامه استراتژیک تدوین تالیف راه رسانه در این شهرستان شد و گفت : دشمن هدف دارد با ایجاد رخنه در رسانه ها تفرقه ایجادکند و هدف دارد با تفرقه رسانه ها را از اهداف خود به دور کند .

مسئول بسبج رسانه استان هرمزگان به اهداف تشکیل بسیج رسانه اشاره کرد و افزود : بسیج رسانه با ماهیت انقلابی و فرهنگی مدافع و مروج آرمان های امام (ره ) و مقام معظم رهبری برخوردار از نظام منسجم به دنبال وحدت رسانه ها و از بین بردن تفرقه های بین رسانه ها است .

گفتنی است ” در پایان این نشست محمد امین ذاکری از سوی مسئول بسیج رسانه استان هرمزگان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم به عنوان مسئول بسیج رسانه شهرستان قشم انتخاب شد .

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff