تغییر سبک زندگی اسلامی از خطرناک ترین پیامدهای شبکه های ماهواره ای است/حجاب آسان به دست نیاورده ایم که آسان از دست دهیم
+ پ -
تغییر سبک زندگی اسلامی از خطرناک ترین پیامدهای شبکه های ماهواره ای است/حجاب آسان به دست نیاورده ایم که آسان از دست دهیم

امام جمعه پارسیان با اشاره به آثار مخرب شبکه های ماهواره ای در تغیی سبک زندگی اسلامی گفت: حجاب چیزی نیست که آسان به دست آورده باشیم وخواسته باشیم آسان از دست دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان اظهار کرد: توجه به موضوع عفاف و حجاب به عنوان یک مسله اساسی و ارزشی باید در جامعه اسلامی در رأس امور فرهنگی قرار گیرد و همه در ترویج آن فعالیت کنند.

 

وی با اشاره به حادثه تلخ مسجد گوهر شاد گفت: بین ۲ الی ۵ هزار نفر در مسجد گوهرشاد به شهادت رسیدند که حجاب حفظ شود پس حجاب چیزی نیست که آسان به دست آورده باشیم وخواسته باشیم آسان از دست دهیم.

 

وی با تأکید براینکه تغییر و تخریب سبک زندگی اسلامی و ایرانی خانواده‌ها از خطرناک‌ترین پیامدهای شبکه‌های ماهواره‌ای است، خاطرنشان کرد: رویکردی که در شبکه‌های ماهواره‌ای به چشم می‌خورد نشان از تلاش دشمنان برای هویت زدایی فرهنگی، فروپاشی بنیان خانواده ها و ایجاد سستی در باورهای دینی و مذهبی ملت بزرگ ما دارد که برای مقابله با توطئه‌های دشمنان باید هوشیارانه عمل کرد.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به خروج برخی بازیگران از کشور وملحق شدن به شبکه هایی فارسی زبان معاند گفت: این نوع بازیگران همه افتخارشان این است که بتوانند عریان ولخت در جلوی دوربین این شبکه ها حضور پیدا کنند که امیدواریم که شاهد این نباشیم که دوباره ارشاد اسلامی ما این بازیگران را به کشور بازگرداند.

IMG_9239

در ادامه محمد رادمهر فرماندار پارسیان با تشکر از برخی ادارات ونهادهای شهرستان که در برگزاری کارگاه ، کارگروه و همایش عفاف و حجاب نقش ایفا کرده اند گفت: متأسفانه برخی از دستگاههای اجرایی که نقش اساسی و اصلی را داراهستند و باید در کنار بسیج شهرستان باشند ولی حضور کم رنگ دارند وباید توضیحات لازم را در خصوص عدم حضور خود ارائه دهند.

 

وی با اشاره به اینکه عفاف وحجاب امنیت اجتماعی را در بردارد گفت: افراد باید هم پوشش درونی وهم پوشش بیرونی خود را رعایت کنند و تنها با رعایت پوشش بیرونی موفق نخواهیم شد وباید قلبا در این مسیر حرکت کنیم وعفاف وحجاب را رعایت کنیم و عفاف وحجاب مختص بانوان نیست.

 

 

فرماندار پارسیان خاطرنشان کرد: امروز دشمنان ایران اسلامی در مقابله با فرهنگ ناب اسلامی فرهنگ غرب را ترویج می کنندکه مستحکم ترین دژ در مقابل ابر قدرت ها همین پوشش اسلامی ماست.

 

وی ادامه داد: در کشورهای بیگانه از بانوان به عنوان ابزار و کالا جهت اهدافشان استفاده می شود ولی در کشور ما ودر اسلام ما زنان جایگاه بسیار ارزنده ای دارند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff