تعیین ۱۰۳ شعبه اخذ رأی برای انتخابات در رودان /تعداد شعب اخذ رأی در شهرستان ۲۰ درصد افزایش یافته است
+ پ -
تعیین ۱۰۳ شعبه اخذ رأی برای انتخابات در رودان /تعداد شعب اخذ رأی در شهرستان ۲۰ درصد افزایش یافته است

احمد محمودی فرماندار شهرستان رودان گفت: سازماندهی لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه ، با شور و حضور حداکثری مردم با تعیین ۱۰۳ شعبه اخذ رأی برای انتخابات رودان صورت گرفته است و این تعداد شعب نسبت به دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۰درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار شهرستان رودان گفت: سازماندهی لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه ، با شور و حضور حداکثری مردم با تعیین ۱۰۳ شعبه اخذ رأی برای انتخابات رودان صورت گرفته است و این تعداد شعب نسبت به دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۰درصد افزایش یافته است.

 

محمودی اظهار کرد: تاکنون جلسات آموزشی در جهت ارتقاء دانش عوامل اجرایی انتخابات و کارگاههای آموزشی ویژه هیات های نظارت ،بازرسی و همچنین نمایندگان فرماندار و اعضاء شعب اخذ رای بطور مسمتر برگزار شده است.

 

فرماندار رودان افزود: ۳۰۰ دستگاه خودرو برای پوشش لجستگی انتخابات در شهرستان اختصاص یافته و پیش بینی های لازم برای موارد احتمالی در این زمینه نیز انجام شده است.

 

وی ادامه داد: دولت در راستای اجرای انتخابات، قطعا کوچکترین تخطی از قانون نخواهد داشت و بر همین اساس نیز تمامی نامزده های انتخابات ملزم به رعایت قانون هستند و  در طول مدت زمان قانونی تبلیغات آنها تمامی فعالیت ها تبلیغاتی بررسی می شود.

 

رئیس هیات اجرایی شهرستان اضافه کرد: بیش از ۲۵۰۰ نفر در برگزاری انتخابات مشارکت خواهند شد که این تعداد افراد را داوطلبین مشارکت در انتخابات تشکیل می دهند.

 

فرماندار رودان ، خاطرنشان کرد: تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح روز پنچشنبه ۲۹ بهمن ماه شروع می شود و به مدت یک هفته ادامه دارد و نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز تبلیغات خود را از ۲۲بهمن ماه آغاز کرده اند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff