تعیین رئیس جدید و هیأت مدیره انجمن عکس شهرستان بستک
+ پ -
تعیین رئیس جدید و هیأت مدیره انجمن عکس شهرستان بستک

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک خبر داد : در نشستی که با حضور اعضاء انجمن عکس و اساتید این حوزه برگزار گردید، رئیس و هیأت مدیره انجمن عکس شهرستان انتخاب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طی گفت گویی به خبرنگار جهانگیریه گفت : ما در گذشته شاهد حضور عکاسان شهرستان بستک در جشنواره کشوری و بین المللی بوده ایم لذا بر آن شدیم تا با حضور بیشتر در مسابقات و جشنواره های مختلف برنامه ریزی دقیق تر داشته و با پشتکار افزون تر بتوانیم فضایی را فراهم آوریم تا در حوزه آموزش عکاسی و ساماندهی عکاسان ، به انجمن عکس شهرستان نفسی تازه دهیم و به سمت رشد و پیشرفت در زمینه هنر عکاسی قدم برداریم.

وی عنوان کرد: از مهم ترین اهداف این نشست برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده جهت تعالی هنر عکاسی در منطقه می باشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک گفت : در  جلسه ای که به منظور تعیین رئیس انجمن عکاسی برگزار شد آقای سبحان جامه دار به عنوان رئیس جدید انجمن عکس انتخاب شد و همچنین عبدالغفار علیرضایی – احمد مدنی – محمد کهنه زاد – عبدالله کریم نیا بعنوان هیئت مدیره معرفی شدند.
لازم به ذکر است اعضاء حاضر در این جلسه تصمیم گرفتند در حوزه های مختلف عکاسی همچون آموزش ، ساماندهی انجمن ، برگزاری جشنواره ، راه اندازی گالری و دعوت از اساتید برجسته کشوری در شهرستان همفکری لازم صورت پذیرد و بتوانیم جشنواره های ملی را در شهرستان برگزار نماییم.
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff