تعلیق‌ مجوز پروازهای فوق‌العاده ‌شرکت هواپیمایی آسمان به دلیل تأخیرهای مکرر
+ پ -
تعلیق‌ مجوز پروازهای فوق‌العاده ‌شرکت هواپیمایی آسمان به دلیل تأخیرهای مکرر

پس از تأخیر ۱۰ ساعته پرواز تهران-اهواز شرکت هواپیمایی آسمان که به نارضایتی مسافران این پرواز منجر شد، سازمان هواپیمایی کشوری صدور مجوز پروازهای فوق‌العاده این شرکت را تعلیق کرد و تذکر کتبی داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، طبق اعلام روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری‌ با توجه به عدم توجه شرکت هواپیمایی آسمان ‌‌به دستورالعمل‌ها و مقررات اعلامی سازمان هواپیمایی کشوری، پاسخگویی نامناسب مسئولان شرکت هواپیمایی آسمان و تأخیر طولانی مدت پروازهای این شرکت در هفته‌های گذشته، سازمان هواپیمایی کشوری بارها خواستار تغییر در نحوه برنامه‌ریزی و تعامل مناسب با مسافران به ویژه در مواقع بروز تاخیر پرواز شد.
به دنبال عدم برنامه‌ریزی منظم پروازها، اطلاع رسانی و پاسخ‌گویی نامناسب به مسافران، دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری تا اطلاع ثانوی صدور مجوز پروازهای جدید و فوق العاده شرکت هواپیمایی آسمان را به حالت تعلیق درآورد.
‌بنابراین گزارش، شرکت‌های‌ هواپیمایی موظف هستند، برابر دستورالعمل حقوق مسافر به برنامه‌ریزی دقیق برای انجام به‌ موقع و منظم پروازها اقدام کرده و به هنگام بروز تاخیر پروارهای احتمالی نسبت به اطلاع رسانی دقیق و ارائه تسهیلات لازم به مسافران اقدام کنند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff