تعطیلی دو ساله مسجد مجتمع خیبر به دلیل نداشتن برق
+ پ -
تعطیلی دو ساله مسجد مجتمع  خیبر به دلیل نداشتن برق

رئیس هیأت امنای مسجد امام سجاد(ع) پارسیان گفت: بی تدبیری‌ و فرافکنی‌ها باعث شده یکی از مجتمع‌های پر جمعیت شهر پارسیان دو سال از نعمت مسجد بی بهره باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، رحمن محقق رئیس هیأت امنای مسجد امام سجاد(ع) مجتمع مسکونی خیبر در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: مجتمع مسکونی خیر با ۱۸۶ خانوار و قرار گرفتن در همسایگی مجتمع مسکونی فرهنگیان با ۱۲۵ خانوار از نعمت مسجدی که تماملی مراحل ساخت و تجهیز آن می‌گذرد محروم مانده‌اند.

 

وی اضافه کرد: ماه مبارک رمضان ماه عبادت و بندگی است و نیاز هست از ظرفیت این ماه برای توجه به فرهنگ دینی استفاده شود اما تنها مکانی که می‌تواند به عنوان این فضا را ایجاد کند با تعطیلی دو ساله روبرو شده است.

 

رئیس هیأت امنای مسجد امام سجاد(ع) پارسیان تأکید کرد: مردم آمادگی همه نوع همکاری با اداره برق برای راه اندازی برق مسجد را دارند و تا کنون مبالغی به این منظور جمع آوری شده است.

 

محقق گفت: تا کنون پیگیری‌های زیادی انجام شده است اما نتیجه‌ای که منجر به رفع مشکل برق مسجد شود حاصل نشده است.

 

رئیس هیأت امنای مسجد در پایان گفت: مردم برای افتتاح و کاربردی شدن مسجد ار همه مسئولین انتظار پیگیری این موضوع را دارند تا در آیام واپسین ماه مبارک رمضان این مسجد بتواند میزبان مؤمنین باشد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff