تعداد مدارس اسکان فرهنگیان در نوروز 10درصد افزایش یافته است
+ پ -
تعداد مدارس اسکان فرهنگیان در نوروز ۱۰درصد افزایش یافته است
رئیس ستاد اسکان فرهنگیان رودان عنوان کرد:

تعداد مدارس اسکان فرهنگیان در نوروز ۱۰درصد افزایش یافته است

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان رودان گفت: تعداد مدارس اسکان فرهنگیان در ایام تعطیلات نوروز ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، احمد رحیمی پور رئیس ستاد اسکان فرهنگیان رودان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار رودان نیوز؛ اظهار کرد: ۱۱ مدرسه که معادل ۵۰ کلاس درس بوده برای اسکان فرهنگیان در سطح شهرستان آماده شده و تعداد مدارس اسکان فرهنگیان در ایام تعطیلات نوروز ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

 

 

وی با اشاره به اینکه ۲ مدرسه دیگر هم برای مواقع اضطراری در شهرستان رودان آماده شده است که در صورت لزوم از آنها استفاده شود افزود: تعداد ۳باب خانه معلم هم در شهر رودان آماده اسکان فرهنگیان می باشد.

 

 

رحیمی پور با بیان اینکه کلاس‌های مدارس در سه سطح “ویژه”، “الف”و “ب” در شهرستان درجه‌بندی شده‌اند، اضافه کرد: در کلاس‌های “ویژه” امکاناتی مانند تلویزیون، موکت، یخچال و … وجود دارد و حمام و سرویس‌های دیگر به صورت مشترک استفاده می‌شوند، کلاس‌های سطح “الف” نیز دارای تمام این امکانات هستند.

 

 

وی ادامه داد: کلاس‌های سطح “ب” و امکاناتی مانند فرش، موکت را دارند، اما یخچال، تلویزیون و سرویس‌ها به صورت مشترک استفاده می‌شوند.

 

 

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان رودان با اشاره به اینکه پذیرش فرهنگیان از عصر روز چهارشنبه ۲۶ اسفند شروع می‌شود و تا ۱۳ فروردین ماه ادامه دارد، تصریح کرد: پژوهشسرای دانش آموزی واقع در بلوار ورودی شهر رودان جنب بانک کشاورزی، آماده پذیرش برای اسکان فرهنگیان به صورت حضوری می باشد.

 

 

رحیمی پور گفت: اداره آموزش و پرورش رودان جهت رفاه حال بیشتر فرهنگیان، نرم افزاری ساخته که می تواند تمام آدرس های اسکان فرهنگیان در شهرستان و یا شهرهای دیگر را دراختیار مسافران قرار دهد و فرهنگیان می توانند در موقع پذیرش حضوری از طریق بلوتوث این نرم افزار را دریافت کنند.

 

وی اظهار کرد: شهر رودان معمولا محل گذر است و خیلی کمتر اتفاق می افتد که مقصد مسافران باشد، اما روستای امامزاده سیدسلطان محمد رودان، مقصد اکثر مسافران است و خیلی از مسافران آنجا را برای اسکان انتخاب می کنند بدین منظور ما امکانات بیشتری را آن محل تدارک دیده ایم.

 

رحیمی پور اضافه کرد: ۴ تا آموزشگاه با ۲۴ کلاس از نوع الف و ۳ تا سوئیت در روستای امامزاده سیدسلطان محمد برای فرهنگیان آماده شده است و مبلغی که از فرهنگیان بابت اسکان دریافت می شود از نوع ب است.

 

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff