تعداد دانشجویان حاجی آبادی 20 درصد افزایش داشته/بیشترین قبولی تحصیلات تکمیلی از دانش آموختگان پیام نور است
+ پ -
تعداد دانشجویان حاجی آبادی  ۲۰ درصد افزایش داشته/بیشترین قبولی تحصیلات تکمیلی از دانش آموختگان پیام نور است

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: طبق آمار و اظهارات سازمان سنجش بیشترین قبولی در مقطع تحصیلات تکمیلی از دانش آموختگان دانشگاه پیام نور است و این نشان از کیفیت آموزشی دانشگاه است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، روح الله حسن زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ۴۵۰دانشجو در مقاطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور حاجی آباد مشغول به تحصیل هستند.

 

 

وی افزود: از این تعداد دانشجو ۵۵ درصد را دختران و ۴۵ درصد را پسران تشکیل می‌دهند.

 

حسن زاده تصریح کرد: ثبت‌نام از دانشجویان جدیدالورود تا ۲۹ شهریور ادامه خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود تا این مدت با توجه به سال‌های قبل ۲۰ درصد دانشجو جدید به آمار قبلی افزوده شود.

 

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد هفت رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی با عنوان‌های حقوق، تاریخ و مدیریت بازرگانی و دولتی، ریاضی کاربردی، مهندسی علوم کشاورزی و مهندسی اقتصاد کشاورزی در دانشگاه پیام نور حاجی آباد وجود دارد.

 

 

حسنزاده یادآور شد: هم اکنون تقریبا تمام رشته‌های مورد نیاز منطقه در این دانشگاه وجود دارد و از این به بعد سیاست ما بر رفع مشکلات و تشکیل رشته‌های مقاطع تحصیلی ارشد خواهد بود.

 

 

رئیس دانشگاه پیام نور حاجی آباد اظهار داشت: امتحانات دانشگاه پیام نور به صورت سیستمی انجام می شود و کمترین تخلف در برگزاری آزمون راه ندارد و امتحانات به دوشیوه کتبی و الکتونیک می باشد و در آزمون الکترونیکی دانشجو پس از برگزاری امتحان و به محض پاسخ دادن به سولات می تواند نمره خود را مشاهده نماید و در آزمون کتبی یک هفته بعد نتایج اعلام می شود.

 

 

وی ادامه داد: طبق آمار و اظهارات سازمان سنجش بیشترین قبولی در مقطع تحصیلات تکمیلی از دانش آموختگان دانشگاه پیام نور است و این نشان از کیفیت آموزشی دانشگاه است.

 

حسن زاده در پایان یادآور شد: دانشگاه پیام نور حاجی آباد از لحاظ تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی مناسب به دانشجویان دانشگاه رتبه اول را کسب نموده است.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff