تعامل سپاه و ناجا موجب افزایش ضریب امنیت در جامعه می‌شود
+ پ -
تعامل سپاه و ناجا موجب افزایش ضریب امنیت در جامعه می‌شود

فرماندار شهرستان حاجی آباد گفت: تعامل و همکاری مجموعه سپاه و ناجا موجب افزایش ضریب امنیت در جامعه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم ، اصغر جهانگیری امروز در همایش تعامل بسیج، سپاه و ناجا که با حضور فرماندهان و مسئولان سپاه، بسیج و ناجا در سالن جلسان فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: آن چیزی که بر همگان مسلم و آشکار است، این است که بار مسئولیت پاسداری از انقلاب اسلامی بر دوش نیروهای نظامی، انتظامی و سپاه است.

 

 

جهانگیری در ادامه تصریح کرد: جبهه استکبار با تمام توان تلاش می‌کند ثبات و پایبندی مردم نسبت به هنجارها را کمرنگ کرده و به نوعی اعتقادات مردم را با شیوهای مختلف سست کند که در نتیجه آنچه را که با اقدامات سخت‌افزاری به‌دست نیاورده‌اند را با تغییر در نگاه، نگرش و باورهای مردم به‌دست بیاورند.

 

 

جهانگیری ادامه داد: این وضعیت که امروز دشمنان ما به‌وجود آورده‌اند از گذشته تا به امروز با شدت و ضعف وجود داشته است ولی اکنون ما با شدت با این دشمنی‌ها مواجه هستیم.

 

 

فرمانده سپاه حاجی آباد در این همایش تصریح کرد: مجموعه سپاه و ناجا هر مقدار با همدیگر تعامل و همکاری بیشتری داشته باشند ضریب امنیت در جامعه نیز بیشتر می‌شود.

 

سرگرد امیری کیا، ایجاد فاصله بین حاکمیت و مردم را از شگردهای مهم دشمن برای ضربه زدن به نظام و ولایت نام برد و گفت: اصلی ترین رسالت ناجا؛ بسیج و سپاه و سایر نهادهای امنیتی و اطلاعاتی این است که با همه توان در مقابل این توطئه دشمن بایستند و بدون شک تعامل بسیج و پلیس و نهادهای امنیتی و اطلاعاتی می تواند نقشی مهم را در مقابله با دشمن ایفاء نماید.

 

 

وی با اشاره به سطح تعاملات بسیج و سپاه با ناجا اظهار نمود: هر کجا که همدلی میان نیروهای سپاه ؛ بسیج و نیروی انتظامی وجود داشته است متخلفین و مجرمین فرصت جولان دادن پیدا نکرده اند و هر کجا که بسیج و سپاه نیازمند حمایت و همکاری است باید مورد همکاری و حمایت از سوی ناجا قرار گیرد و بسیج و سپاه نیز نیروی انتظامی را در ماموریتهای مختلفی که دارد پشتیبانی و حمایت کند زیرا حفظ آبروی هر دو نهاد به معنای حفظ اقتدار و آبروی نظام اسلامی است.

 

 

این مسئول یادآور شد: عقل و منطق اقتضا می‌کند که پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش کنیم و این همکاری‌ها را زیاد کنیم تا بتوانیم به یک وضعیت مطلوب برسیم.

 

 

سرگرد قسام فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد در این نشست با اشاره به اینکه پلیس امروزه به یک مجموعه مکتبی؛ معتمد و مقتدر تبدیل شده است گفت: نیروی انتظامی هم مدافع امنیت مردم و هم حافظ نظام و ارزشهای آن است و خوشحال است که در سایه ولایت و با وجود مردمی همدل و فهیم؛ توانسته است امنیتی پایدار را به وجود آورد.

 

 

سرگرد قسام با اشاره به نقش و جایگاه بسیج در ایجاد امنیت اجتماعی و فرهنگی در سطح جامعه گفت: تعامل برجسته ناجا و بسیج همواره در ارتقاء سطح امنیت موثر بوده و افتخار کارکنان این نیرو این است که بسیجی هستند و به این بسیجی بودن خود افتخار می کنند.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff