تظاهرات ضد صهیونیستی پس از اقامۀ نماز جمعه در تهران و 10 استان کشور برگزار می‌شود
+ پ -
تظاهرات ضد صهیونیستی پس از اقامۀ نماز جمعه در تهران و ۱۰ استان کشور برگزار می‌شود

در پی هتک حرمت صهیونیست‌های غاصب به مسجد الاقصی تظاهرات ضد صهیونیستی پس از اقامۀ نماز جمعه در تهران و ۱۰ استان کشور برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در پی حملات صهیونستها به مسجد الاقصی اطلاعیه محکومیت و فراخوان تظاهرات عمومی صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

روز جمعه (۲۷ شهریور ماه) پس از اقامۀ نماز پرصلابت جمعه، در محکومیت خباثت و تعرض بی شرمانۀ صهیونیست های خونخوار به قبلۀ اول مسلمین جهان و هتک حرمت مسجد الاقصی؛ در ۱۰ استان کشور  و نیز در تهران ، مراسم های تظاهرات خودجوش مردمی علیه این اقدام وحشیانۀ صهیونیست ها  با  فریاد بلند “مرگ بر اسرائیل”  و  “مرگ بر استکبار ” برگزار می شود.

بار دیگر در آستانۀ ماه ذی الحجه الحرام و آغاز مناسک عبادی و سیاسی حج؛ دستان تا مفرق غرق در خون رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی با جسارت بی شرمانه، در تعرضی آشکار و چندین باره به قبلۀ اول مسلمین جهان و حمله وحشیانه به مسجد الاقصی و هتک حرمت آن جایگاه رفیع پیامبران الهی و هتک حرمت نمازگزاران آن،  استیصال و درماندگی رژیم تروریستی خود را  در برابر  اقتدار روز افزون انتفاضۀ بزرگ فلسطین قهرمان و مسجد الاقصی و شکست های مفتضحانه و پی در پی از مقاومت اسلامی در سرزمین های اشغالی را به نمایش گذاشت.

نمایشی از  استیصال و درماندگی که در پس آن رذالت و سفاهت و خباثت رژیم متزلزل صهیونیستی و ذات خشونت طلب و تروریست پرور  آن به صورت کاملاً مشهود  است.

این تظاهرات محکومیت همزمان در تهران و در مراکز ۱۰ استان کشور  از جمله (اصفهان – مشهد ـ بیرجند ـ شیراز ـ تبریز ـ یزد ـ کرمانشاه ـ ساری ـ قزوین ـ اردبیل)، پس از اتمام نماز عبادی ـ سیاسی جمعه با شعار های کوبندۀ “مرگ بر امریکا”  و  “مرگ بر اسرائیل ” ،  انجام می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در پایان این اطلاعیۀ محکومیت و فراخوان تظاهرات اعتراض آمیز خود؛ از عموم مردم بزرگوار دعوت می کند تا با حضور حماسی و پرشور خود در این تظاهرات، ضمن اعلام برائت از رژیم  کودک کش صهیونیستی، این اقدام غیر انسانی و  جسارت بی شرمانۀ صهیونیست ها در هتک حرمت مسجد الاقصی را به شدت محکوم کرده و از انتفاضۀ مسجد الاقصی و فلسطین و مردم آواره و مظلوم  آن حمایت کنند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff