تصویر شهید هادی بر سر در مغازه الکتریکی / راه شهدا خنثی کننده حیله های دشمن است

در این روز ها که دشمن بر ارزش ها و آرمان های اصلی کشور ما چشم دوخته است و کم کاری و کوتاه نگری برخی از مسئولان در جهت حذف نام  و عکس شهدا از معابر ذهن ها را درگیر کرده ؛ قطعا دیدن عکس یک شهید بر سر در مغازه الکتریکی علامت سوال های زیادی در ذهن مخاطب ایجاد می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛این روز ها دشمنان از نام و یاد شهید واهمه دارند چون از شهدا و نظام اسلامی سیلی محکمی خورده اند از این رو تمام تلاش خود را برای کمرنگ جلوه داد فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه جوان ما بکار می گیرند اما غافل از اینکه حقیقت ماندگار ایثار و شهادت در کشور ما تا ابد نقش دارد.

آرامش و آسایش جامعه امروز ما مدیون رشادت طلبی ها، ازخود گذشتگی ها و جان نثاری های شهدا و رزمندگان اسلام در آن روز های سخت  انقلاب و جنگ تحمیلی است از این رو خلوص پاک آن شهدا و قطره های خونی که در مسیر انقلاب و دفاع مقدس اهداء کرده اند با هیچ چیزی قابل مقایسه نبوده و این درخشندگی هرگز خاموش نمی شود.

شهدا نقش مهمی در بصیرت افزایی جامعه دارند ازاین رو زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، حفظ حرمت و جایگاه خانواده های معظم آنها برای تداوم انقلاب اسلامی، عزت و عظمت نظام اسلامی ایران ضروری است.

یکی از اهداف جنگ نرم دشمن در کشورهای اسلامی به ویژه ایران این است که مردم را از عرصه جهاد و شهادت دور کنند و از سوی دیگر جوانان را نسبت به آرمان ها و ارزش ها بی تفاوت کند.

در این روز ها که دشمن بر ارزش ها و آرمان های اصلی کشور ما چشم دوخته است و کم کاری و کوتاه نگری برخی از مسئولان در جهت حذف نام  و عکس شهدا از معابر ذهن ها را درگیر کرده ؛ قطعا دیدن عکس یک شهید بر سر در مغازه الکتریکی علامت سوال های زیادی در ذهن مخاطب ایجاد می کند.

تاریخ ثابت کرده فرهنگ ایثار و شهادت همواره دغدغه روزانه جوانان این کشور بوده و همینطور یاداوری  این باور ها نیازمند تلنگرهایی از جنس کلام، کتاب ، قلم  و عکس است زیرا می تواند ما را به انسان هایی که از سیم خاردارهای نفس خود عبور کردند، وصل کند.

محمد میرزایی نیا جوان بندرعباسی با سرلوحه قرار دادن سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند :زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا کمتر از شهادت نیست گفت: با توجه به سخن مقام معظم رهبری هر جوانی وظیفه دارد برای زنده نگهداشتن نام و خاطره شهدای گرانقدر قدمی بردارد و طبیعتا چه بهتر که در زندگی روزانه ما باشد باتوجه به این بنده عکس شهید هادی را در مغازه زده بااین هدف که هر روز آرامش و آسایشی راکه در آن زندگی میکنم برای من یادآوری کند.

میرزایی نیا به جایگاه شهدا در زندگی ما اشاره کرد و گفت: جامعه باید همواره یادآور یاد و خاطره شهدا باشد و ما به عنوان یک فرد در جامعه کسب و کار اخلاق و فداکاری های شهدا را سر لوحه تمام کارهای خود قرار دهیم و مانند آنها گذشت و از خودگذشتگی داشته باشیم و در کسب و کارمان روزی حلال را وارد کنیم.

جوان بندرعباسی در ادامه از آرامش و امنیت کشور که نتیجه جان فشانی های شهدا است اشاره کرد و گفت: امنیت و آرامشی که در کشور حاکم است همگی مدیون انقلاب، رهبری شایسته و رشادت های جوانان دلاور ایران است که آن گونه جوانمردانه در دفاع مقدس جنگیدند تا ما این روز ها در صلح و آرامش زندگی کنیم اینکه ما یادآور رشادت های آنها باشیم کمترین کار برای قدر دانی از خون شهدای گرانقدر است.

میرزایی خاطرنشان کرد: اقدامی که در خصوص حذف نام و عکس شهدا در این چند وقته فشاری بر ملت ما آورده اصلا نتیجه نخواهد داد چراکه فرهنگ ایثار و شهادت سرلوحه همه ملت عزیز مااست و اینکه مسئولان فضا را ابرگونه می‌کنند که شاید بتوانند نورانیت خورشید شهدا را کمرنگ کنند بدانند که مسیر را کاملا اشتباه رفته اند چون ابرها ازبین می‌رود و این خورشید است که همیشه پابرجاست پس این تفکر دامن زدن به حیله های دشمن را از خود و جامعه دور کنند.