تصویب برجام نقاب دستهای مخفی را برملا می کند
+ پ -
تصویب برجام نقاب دستهای مخفی را برملا می کند

آیا نمایندگان مجلس نظر مردمی که به آنها رای داده اند را جویا شده اند؟چرا دولت خواسته و اعتراضات مردم را سانسور رسانه ای می کند؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس،در روند پیگیری طرح برجام با همه فراز و فرودها، باهمه کم و کاستی ها، با همه خوشبینی های دولت، بالاخره به تصویب رسید.

 

این خوشبینی و اعتماد دولت نسبت به آمریکا مثل اعتماد یک پسربچه به آقا دزده است که با دادن شکلات او را می رباید. در این جریان یا عده ای سرشان را در برف کرده اند نمی خواهند بدانند یا عده ای خود را به خواب زده اند نمی خواهند بیدار شوند، یاعده ای اصلا فهم سیاسی ندارند، تصویب طرح برجام یعنی دشمن را به شب نشینی دعوت کردن، بیاید بخورد، بریزد، بپاشد و به جای تشکر برایت شاخ و شانه بکشد و تو را تهدید به مرگ کند.

 

آنهایی که مشکلات اقتصادی مردم را بهانه کرده اند و به اصطلاح با دلسوزی به مردم به این طرح رای دادن بدانند که این دلسوزی خائنانه است شماها به این مردم خیانت کرد ه اید، آیا نمایندگان مجلس نظر مردمی که به آنها رای داده اند را جویا شده اند؟چرا دولت خواسته و اعتراضات مردم را سانسور رسانه ای می کند؟

 

آنهایی که به هرشکل در تصویب و اجرای این طرح دستی دارند و به هیچ کدام از خطوط قرمز ذره ای توجه نکردند، بدانند تصویب طرح برجام با همه ی مضراتش آنچنان هم بد نیست، لااقل به زودی نقاب از چهره ی منافقان برداشته خواهد شد و سو مدیریت و خیانت بزرگ آنها به جهان صادر خواهد شد و آبروشان خواهد رفت و مضحکه همگان خواهند شد، و مکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین(۵۴ آل عمران)این کشور کشور امام زمان(عج)است،دشمن آرزو به گور ببرد که بخواهد به این کشور لطمه ای وارد کند،ان شاالله با عنایت خداوند و تدابیر رهبری تمام زحماتشان به باد خواهد رفت.
آنها میخواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند ولی خدا جز این نمی خواهد که نور خود را کامل کند هرچند کافران کراهت داشته باشند(۳۲توبه)

 

 

حجت وطن دوست

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff