تصادف خودرو در کیش دو قربانی گرفت/ راننده سواری متواری شد
+ پ -
تصادف خودرو در کیش دو قربانی گرفت/ راننده سواری متواری شد

بی احتیاطی باز هم حادثه آفرید و تصادف یک دستگاه خودروی سواری دوج با مینی بوس شهری موجب واژگونی مینی بوس و کشته شدن دو نفر از سرنشینان آن شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل ازکیش پرس، مهدی اسدی زنوز رئیس آتش نشانی کیش در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص جزئیات این حادثه گفت: برخورد یک دستگاه خودوری دوج سواری با یک دستگاه مینی بوس شهری در بلوار تهران که حامل مسافران بود سبب واژگون شدن آن و فوت دو نفر سرنشینان مینی بوس شد.

وی با اشاره به اینکه عملیات احیا در طول مسیر بیمارستان با همکاری اورژانس نتیجه نداد افزود: همکاران پس از ایمن سازی محل و حمل خودروها با جرثقیل به کار خود پایان دادند.

به گفته رئیس آتش نشانی جزیره کیش راننده سواری متواری شده است و فوت شدگان دختر بچه سه و نیم ساله و عمه ۵۰ ساله وی بود.

خبرنگار ما در ساعت های اولیه تصادف تلاش کرد تا با نیروی انتظامی و رئیس پلیس راهور تماس حاصل کرده و اطلاعات کامل را از آنان دریافت کند اما موفق به برقراری تماس نشد.

جزیره کیش به عنوان یکی از شهرهای قانونمند در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی شناخته می شود اما گاه رعایت نکردن قوانین از سوی برخی از رانندگان موجب می شود تا حوادث ناگواری پیش آمده و خانواده هایی به دلیل این بی احتیاطی عزیزان خود را از دست داده و عزا دار شوند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff