تشییع پیکر پدر دو شهید دفاع مقدس در سکوت خبری/ لنز دوربین های صداوسیمای مرکز خلیج فارس به کدام سمت است؟
+ پ -
تشییع پیکر پدر دو شهید دفاع مقدس در سکوت خبری/ لنز دوربین های صداوسیمای مرکز خلیج فارس به کدام سمت است؟

منتخب مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم و خمیر در مجلس شورای اسلامی در پیامی این ضایعه را به امت حزب الله هرمزگان تسلیت گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل ، بامداد امروز جمعه حاج حسین رضایی سردره پدر شهیدان دفاع مقدس علی و عباس رضایی سردره به لقاء الله پیوست.

تشییع پیکر این پدر بزرگوار امروز در قطعه والدین شهدا بهشت زهرای بندرعباس در حالی برگزار شد که فقط عده ای از خانواده و همرزمان فرزندان شهیدش حضور داشتند و این مراسم در سکوت خبری و رسانه ای برخلاف سایر استان ها برگزار شد.

والدین شهدا حق بزرگی بر گردان همه ما دارند و گرامی داشت و احترام نهادن به آنان همانند احترام به خود شهید است و انتظار می رفت در مراسم تشییع و تدفین پیکر پدر این دو شهید بزرگوار حداقل صداوسیمای مرکز خلیج فارس به عنوان رسانه ملی حضور داشته تا پوشش خبری این مراسم را داشته باشد، ولی برخلاف سایر استان ها چنین اتفاقی را در هرمزگان شاهد نبوده ایم و معلوم نیست لنز دوربین های صداوسیمای مرکز خلیج فارس به کدام قسمت معطوف بود.

از جمله حداقل کارهایی که می توان برای خانواده شهدا بخصوص پدر این دوشهید انجام داد اطلاع رسانی و پوشش خبری برنامه بود زیرا با این گونه اقدام ها می توان به جوانان نسل امروز یادآوری کرد که هنوز راه شهیدان ادامه دارد و ما نه تنها شهدا بلکه والدین آنها را نیز فراموش نکرده ایم.

در همین خصوص منتخب مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در پیامی به شرح ذیل، این ضایعه را به امت حزب الله هرمزگان تسلیت گفت.

IMG_4097

بسم‌الله الرحمن الرحیم
حمد وسپاس خداوند یکتا را که به ما توفیق خدمتگزاری به شهداء و خانواده معزز آنان عنایت فرمود. با نهایت تاسف و تالم امروز پدر دو شهید بزرگوار علی و عباس رضایی سردره مرحوم حاج حسین رضایی سردره که یک عمر با آگاهی و شکیبایی در خدمت نظام ، انقلاب و رهبری بود به دیار باقی شتافت و از این دنیا پر گشود. خدایش غریق رحمت قرار دهد. حقیقتا پدران و مادران شهداء مایه عزت، سرافرازی ،سربلندی و خیر و برکت می باشند. اینجانب با اندوه فراوان این ضایعه را ابتدا به رهبر فرزانه انقلاب، ملت شریف و شهید پرور استان هرمزگان،خانواده محترم آن مرحوم، مخصوصا فرزند برومند ایشان حاج محمد رضایی سردره تسلیت عرض نموده و از ایزد منان برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسئلت می نمایم. خداوندتوفیق قدردانی از  پدران و مادران شهداء و خانواده آنان  را به ما عنایت کند تا مقامشان را ارج نهیم و قدردان آنان باشیم. باشد که در پیشگاه خداوند ثبت و ضبط گردد.

خادم الشهداء حسین هاشمی تختی
رییس دبیرخانه دائمی شهدای بخش تخت

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff