تشکیل 14 کمیته برای برگزاری مطلوب سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان
+ پ -
تشکیل ۱۴ کمیته برای برگزاری مطلوب سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت : ۱۴ کمیته مختلف عهده دار بخش های مختلف سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ، علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ضمن اعلام خبر تشکیل ستاد اجرایی سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان گفت : ۱۴ کمیته مختلف شامل ، برنامه ریزی ، مالی و پشتیبانی ، تبلیغات ، اطلاع رسانی، تخصصی، سمعی و بصری، تشریفات ، انتظامات ، نقلیه و ایاب و ذهاب ، جنبی ، افتتاحیه و اختتامیه و … انجام کارهای نمایشگاه را در حوزه های مختلف مدیریت می کنند.

دبیر سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان عنوان کرد : در این نمایشگاه بیش از ۴۰۰ ناشر از سراسر کشور حضور و کتاب های خود را به مدت یک هفته عرضه خواهند کرد.

وی به تقارن برگزاری نمایشگاه کتاب با سالروز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و عنوان داشت : نمایشگاه کتاب می تواند بهترین هدیه انقلاب به مردم هرمزگان باشد که هر روز در بخش های مختلف برنامه هایی متناسب با دهه مبارک فجر توسط هنرمندان در نمایشگاه  اجرا می شود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد : نمایشگاه کتاب هرمزگان ، بزرگترین رویداد فرهنگی در استان است که بر اساس ارزیابی های اعلام شده توسط مؤسسه نمایشگاه ها ، هرمزگان جزء استان های با رتبه ممتاز در برگزاری نمایشگاه سال گذشته هم در کیفیت محتوایی و هم فروش بوده است .

گفتنی است : سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ، با حضور ناشران داخلی و بین المللی ۱۰ الی ۱۶ بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاه های دائمی واقع در سه راه جهانبار بندرعباس برگزار می شود.

انتهای خبر/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff