تشکیل کارگروه‌های 12گانه پدافندغیرعامل در شهرستان بستك
+ پ -
تشکیل کارگروه‌های ۱۲گانه پدافندغیرعامل در شهرستان بستک

دبیر شورای پدافند غیرعامل شهرستان بستک گفت : فعالیت ۱۲ کارگروه تخصصی در زمینه های مختلف و اجرای ۲۸ برنامه با توجه به اهمیت موضوع در هفته پدافند در شهرستان بستک صورت می گیرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، محمد احمدی معاون فرماندار و دبیر شورای پدافند غیرعامل ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: در تاریخ ۸/۸/۸۲ مقام معظم رهبری فرمانی مبنی بر تشکیل کمیته دائمی پدافند غیر عامل صادر کردند که این روز را به عنوان روز پدافند غیر عامل تعیین و به دستگاه های اجرایی کشور اعلام شد.

 

 

دبیر شورای پدافند غیرعامل شهرستان بستک با اشاره به شعار هفته پدافند غیرعامل« مصون سازی کشور با همدلی و همزبانی دولت و ملت» افزود: دبیرخانه پدافند غیرعامل این شهرستان با هدف کاهش آسیب پذیری، ارتقای آستانه پایداری مردم، تامین نیازمندیهای مردم در شرایط  بحران ناشی از تهدیدات نظامی دشمن و شناسایی نقاط آسیب پذیر، در فرمانداری بستک تشکیل یافت که تاکنون اقدامات خوبی را در امر اجرای طرحهای پدافندغیرعامل در شهرستان انجام داده است
.
وی تشکیل کارگروه‌های ۱۲گانه پدافندغیرعامل و برگزاری جلسات مستمر و منظم این کارگروهها، تدوین برنامه های پدافند غیرعامل در شهرستان بصورت یکساله، بازدید مستمر از اماکن حساس و شناسنامه دار کردن این اماکن را از مهم ترین اقدامات دبیرخانه پدافند غیرعامل عنوان نمود.
مهندس احمدی افزود: برگزاری دوره های آموزشی پدافند غیرعامل، برگزاری مانورها با موضوع پدافند غیرعامل(آتش نشانی، زلزله و…)، برگزاری برنامه سفره سالم و ایمنی غذا برای دانش آموزان، برگزاری بروشور در خصوص مسائل ایمنی در نماز جمعه و… از دیگر اقدامات صورت گرفت در دبیرخانه شورا می باشد.
معاون فرماندار بستک بیان داشت: با فعالیت ۱۲ کارگروه تخصصی در زمینه های مختلف تعداد ۲۸ برنامه با توجه به اهمیت موضوع در هفته پدافند در شهرستان بستک اجرا می شود.
 گفتنی است افتتاح نمایشگاه تولید محصولات سالم در محل جهاد کشاورزی و بازدید از دوره های آموزشی پدافند غیرعامل در مدارس با حضور فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای پدافند غیرعامل از دیگر برنامه های اجرا شده در اولین روز از هفته پدافند غیرعامل  در شهرستان بستک می باشد.
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff