تشریح علت تاخیر ارائه بودجه به مجلس از زبان نوبخت
+ پ -
تشریح علت تاخیر ارائه بودجه به مجلس از زبان نوبخت

سخنگوی دولت با اشاره به ارسال همزمان لایحه بودجه ۹۵ کل کشور و برنامه ششم توسعه به مجلس گفت: بودجه سال ۹۵ کل کشور و برنامه ششم به طور کامل با تاسی از سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی تدوین شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمدباقرنوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با اشاره به زمان ارسال لایحه بودجه ۹۵ کل کشور و برنامه ششم توسعه به مجلس شورای اسلامی گفت: کار تدوین پیش نویس لایحه بودجه ۹۵ و برنامه ششم در دولت به پایان رسیده و امروز نیز می‌توانستیم لایحه بودجه را به مجلس ارسال کنیم اما با توجه به اینکه مجلس نظر به ارسال لایحه بودجه و برنامه ششم به طورهمزمان داشت،‌ تاخیر در ارسال این دو لایحه رخ داد.

وی ادامه داد: اکنون دولت مشغول رسیدگی به لایحه برنامه ششم بوده تا برای ارسال همزمان با بودجه به صحن علنی مجلس آماده شود.

نوبخت گفت: بخش نخست لایحه برنامه ششم توسعه تحت عنوان «احکام دائمی» درحال حاضر در دستورکار کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس قرار دارد.

معاون رئیس جمهور با اشاره به مدنظر قراردادن فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی در لایحه بودجه ۹۵ کل کشور و برنامه ششم توسعه، تاکید کرد: آنچه که به مجلس تحت عنوان لایحه بودجه ۹۵ و برنامه ششم توسعه تقدیم خواهد شد،مستند و پیوستی براقتصاد مقاومتی دارد و تناظر تک تک تبصره های برنامه ششم با هریک از ۲۴ بند اقتصاد مقاومتی همخوانی خواهد داشت.

سخنگوی دولت و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، تصریح کرد: بودجه سال ۹۵ کل کشور و برنامه ششم به طور کامل با تاسی از سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff