تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در آموزش و پرورش رودان

+ پ -
تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در آموزش و پرورش رودان

مدیر آموزش و پرورش رودان در آستانه بازگشایی مدارس از نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ نشست ستاد شاهد این شهرستان با حضور کلیه اعضا، به منظور بررسی و جمع بندی برنامه های ویژه آغاز سال تحصیلی و اجرای نظام مند برنامه های آموزشی و فوق برنامه در طول سال تحصیلی در محل دفتر مدیریت آموزش و پرورش رودان برگزار شد.

احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان در این نشست با تاکید بر تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران، آنان را نمونه بارزی از صبر و شکیبایی عنوان کرد و گفت: مجموعه آموزش و پرورش و مدارس شاهد از تمام ظرفیت و امکانات خود جهت ارتقاء و پیشبرد اهداف کمی و کیفی مدارس شاهد و خدمت به دانش آموزان و خانواده ها ی محترم شاهد و ایثارگران تلاش خواهد کرد

وی افزود: به منظور هماهنگی و همکاری هرچه بیشتر در امورات آموزشی و فرهنگی، معلمین طرح پراکنده شاهد بصورت ماهانه نشستی را با ریاست بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان برگزار و گزارش کاملی از روند برنامه های آموزشی دانش آموزان طرح پراکنده و مشکلات آنان را بیان خواهند کرد.

رحیمی پور با تاکید بر نظارت آموزش و امور شاهد بر روند اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی در مدارس شاهد، ادامه داد: به منظور تجلیل از دانش آموزان ممتاز طرح پراکنده شاهد، در هفته اول مهرماه طی مراسمی از دانش آموزان ساعی مدارس شاهد تجلیل می شود.

مدیر آموزش و پرورش رودان یادآور شد: به پاس گرامیداشت رشادت های رزمندگان، ایثارگران و شهدا در حفاظت و حراست از تمامیت ارضی کشور در طول هشت سال جنگ تحمیلی، زنگ ایثار و مقاومت همزمان با بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس در مدارس این شهرستان طنین انداز می شود.

وی اظهار امیدواری کرد: صدور ابلاغ معلمین راهنمای شاهد طبق چارت طرح پراکند تا قبل از آغاز سال تحصیلی توسط امور اداری صادر می شود.

این مسوول سرکشی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدا و برگزاری یادواره شهدای دانش آموز در مدارس شاهد را از جمله برنامه های پیش روی مدیریت آموزش و پرورش رودان در طول سال تحصیلی عنوان کرد.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff