تسهیلات بلندمدت و با نرخ مناسب به زلزله‌زدگان هرمزگانی اعطا می‌شود+فیلم

لله گانی گفت: در مرحله بعد؛ تسهیلات با نرخ مناسب و مدت زمان بلندمدت در اختیار زلزله زدگان قرار می گیرد تا ساخت و ساز به سرعت انجام شود و مردم از این شرایط نامناسب خارج شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ما اظهارکرد: بنا بر دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر استقرار قرارگاه های مردمی در مناطق زلزله زده استان، در این منطقه حضور یافتیم.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران افزود: در بازدید از مناطق زلزله زده استان هرمزگان شاهد حجم بالای خسارت در این مناطق هستیم و وظیفه خود می دانیم که به مردم این منطقه کمک کنیم.

لله گانی ادامه داد: مقرر شد در مرحله نخست، کمک ها در قالب تامین اقلام ضروری مورد نیاز زلزله زدگان از قبیل سرویس های بهداشتی، حمام، پتو، اقلام خوراکی تهیه گردد که بانک رفاه کارگران در این زمینه همکاری می کند و این اقلام هرچه سریع تر تهیه و در اختیار مردم آسیب دیده از زلزله قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: در مرحله بعد؛ تسهیلات با نرخ مناسب و مدت زمان بلندمدت در اختیار زلزله زدگان قرار می گیرد تا ساخت و ساز به سرعت انجام شود و مردم از این شرایط نامناسب خارج شوند.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران خاطر نشان کرد: بانک رفاه کارگران، احداث یک باب مدرسه را در منطقه زلزله زده استان هرمزگان تقبل کرده که این وعده، عملیاتی خواهد شد.

انتهای پیام/