تسریع در روند پیشرفت کشور با تحقق اقتصاد مقاومتی/سال94 صحنه وفاداری مردم به نظام بود
+ پ -
تسریع در روند پیشرفت کشور با تحقق اقتصاد مقاومتی/سال۹۴ صحنه وفاداری مردم به نظام بود

فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: توسعه و پیشرفت ایران اسلامی با تحقق اقتصاد مقاومتی و تلاش در جهت ایجاد اشتغال ، رونق اقتصادی ،تولید پایدار با اتکا بر اقدام نیروهای داخلی و استفاده از ظرفیتهای بین المللی با تسریع در روند پیشرفت کشور خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ علیرضا پاکدامن فرماندار ویژه شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب،ضمن تبریک آغاز سال ۱۳۹۵ خدمت مقام معظم رهبری خانواده شهدا و ایثارگران ریاست محترم جمهوری و همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی و همه ملت بزرگوار ایران اسلامی سال ۱۳۹۴ سالی خوب و همراه با موفقیتهای بسیار برای ملت ایران برشمرد و گفت: خبر خوش موفقیت در  مذاکرات هسته ای و کسب توافق در این مذاکرات توسط فرزندان ملت در دولت تدبیر و امید بود و در ادامه ان در دی ماه برجام به فرجام رسید.

 

وی افزود: اوج حماسه حضور ملی مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه و  انتخابات ۷ اسفند نمونه بارزی از اوج افتخارات دیگری بود که با حضور و همراهی ملت فهیم  و ولایتمدار در تاریخ کشور ماندگار شد.

 

فرماندار ویژه میناب اظهار داشت: سال ۹۵ نیز سال تلاش و خدمتی ماندگار برای تحقق و اقدامات عملی شعار سال یعنی اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

 

پاکدامن شعار سال ۹۵ را زمینه ای  برای توسعه و پیشرفت ایران اسلامی و تلاش در جهت ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی ،تولید پایدار با اتکا بر اقدام نیروهای داخلی و استفاده از ظرفیتهای بین المللی با تسریع در روند پیشرفت کشور خواهد بود.

 

معاون استاندار هرمزگان اذعان کرد: با برنامه ریزی های دولت  خدمتگزار همه مسولین در کنار مردم عزیز با تلاش و کوشش خود در سال ۹۵ زمینه ساز حرکت جدید در عرصه های مختلف اقتصادی ،اجتماعی،اخلاقی ،سیاسی باشند تا شاهد رونق و آبادانی همراه با دستیابی به موفقیت های بیشتر کشور عزیزمان باشیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff