تست استعداد یابی تیم ملی والیبال در بندرعباس+ تصاویر
+ پ -
تست استعداد یابی تیم ملی والیبال در بندرعباس+ تصاویر

مرحله چهارم تست استعداد یابی تیم های ملی والیبال پایه جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، مرحله چهارم استعداد یابی تیم های ملی والیبال پایه، دیروز پنجشنبه با حضور علیرضا خوشرویی و اردلان فضلی از کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس و در محل هیئت والیبال استان هرمزگان برگزار شد.

 
در این مرحله، از ۹۰ نفر از نونهالان (متولدین ۷۹/۱۰/۱۱ به بعد) و نوجوانان (متولدین ۷۷/۱۰/۱۱ تا ۷۹/۱۰/۱۰) مستعد استان تست استعدادیابی به عمل آمده و اطلاعات و آمار آنها در سیستم استعدادیابی فدراسیون والیبال به ثبت رسید.

 
علیرضا خوشرویی دبیر کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال،اظهار داشت: با تلاش و حمایت های بی دریغ ریاست هیئت والیبال استان هرمزگان آقای الهامی که از نزدیک شاهد و ناظر آن بوده و هستم و بستر سازی مناسب و سرمایه گذاری و هدفگذاری برای آینده، حرکت نوین و هدفمندی در هرمزگان آغاز شده که امیدواریم شاهد باروری و ثمر دادن این نهال نورسیده در آینده ای نه چندان دور باشیم.

 

 
وی در پاسخ به این سوال که ” با توجه به بازدید های مکرر استعدادیاب های فدراسیون از سراسر کشور، سطح والیبال پایه و استعدادیابی در هرمزگان را چگونه ارزیابی میکنید؟ “، افزود: هرمزگان با هدف گذاری صحیح و برنامه ریزی دقیق بر روی کار پایه و پرورش استعدادها، اگر در روند اجرای این برنامه خللی ایجاد نشود، قطعا قادر خواهد بود نیاز های آتی استان در پرورش بازیکن و معرفی چهره های جدید به تیم های ملی موفق باشد.

 

در ادامه الهامی ریاست هیئت والیبال استان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و استعدادیاب ها و تشکر از تلاش های آنان جهت پشتوانه سازی برای تیم های ملی در سال های آتی، هدف گذاری هیئت والیبال استان را در راستای هدف گذاری فدراسیون برای پرورش استعدادها و آینده سازان المپیک ۲۰۲۴ و ۲۰۲۸ و تقویت هرچه بیشتر تیم های ملی پایه کشور عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: حرکتی که امروز آغاز شده حاصل یک برنامه ریزی دقیق و صرف ساعت ها وقت جهت تنظیم آن بوده و بر آن شدیم که با بهره گیری از مربیان جوان و بومی و مجهز ساختن آنها به علم روز والیبال در مباحث تمرین، تغذیه و … شرایطی را فراهم آوریم که هدف آن اولا از بین بردن فقر استان در پرورش بازیکن و ثانیا معرفی چهره های جدید به والیبال کشور باشد.

 
لازم به ذکر است، علیرضا خوشرویی یکی از بهترین و با سابقه ترین استعدادیاب های کشور بوده که تا کنون بازیکنان و افتخاراتی مانند سعید معروف، عادل غلامی، آرمین تشکری، فرهاد ظریف، میلاد عبادی پور، جواد معنوی نژاد و … را به تیم های ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران معرفی نموده است.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff