تساوی تیم های مدعی در هفته نوزدهم لیگ برتر استان
+ پ -
تساوی تیم های مدعی در هفته نوزدهم لیگ برتر استان

تیم های ستارگان بستانو و خلیج فارس میناب در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های استان به تساوی بدون گل دست یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از ورزش هرمزگان، تیم های ستارگان بستانو و خلیج فارس میناب در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های استان به تساوی بدون گل دست یافتند و در ادامه این هفته از مسابقات تیم های مدعی قهرمانی ستارگان بستانو و خلیج فارس میناب در یک دیدار حساس در میناب به تساوی بدون گل رضایت دادند .

اما در سه دیدار دیگر دیروز شهرداری نوین بندرعباس با ۵ گل همشری خود اروند را درهم کوبید ، سیبه کوخرد بستک در رودان اتحاد این شهر را با نتیجه ٢ بر یک مغلوب کرد و جبل بر شهرو در خانه لمزان بندرلنگه را از پیش رو برداشت .

پیش از این هم سهیلی جوان قشم صدرنشین لیگ برتر ٢ بر یک نتیجه رابه مهیمان خود جنوب برکه دکا پارسیان واگذار کرده بود و تیم قعرنشین گازال جناح بستک در خانه ٣ بر یک مغلوب شهاب سلیمانی میناب شده بود.

در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاههای استان تیم سهیلی جوان قشم با کسب ٣٧ امتیاز همچنان صدرنشین است ، تیم های ستارگان بستانو با ٣۵ و خلیج فارس میناب با ٣٣ امتیاز دیگر تیم تعقیب کننده جدی سهیلی جوان قشم هستند.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff