ترور سرداران و دانشمندان عزم و اراده ملت را بیشتر می کند
+ پ -
ترور سرداران و دانشمندان عزم و اراده ملت را بیشتر می کند

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: با ترور سرداران و دانشمندان عزم و اراده رهروانشان محکم تر می شود و کدام ترور تا کنون موفق بوده و مردم را نا امید کرده که ترورهای الان بخواهد موفق شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،  سردار ترابی در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد اظهار کرد:روحیه شهادت طلبی انقلابون پایانی ندارد و تاباطل هست حق هم باید باشد و برای اینکه حق همیشه حق نشان داده بشود و جلوه های حق را مردم و جامعه ببینند باید آنهایی که در زیر پرچم حق هستند از همه چیز خود بگذرند و در این راه شهید شوند و راه شهادت هیچ موقع بسته نخواهد شد.

 
سردار ترابی در پاسخ به سوال آیا با ترور دانشمندان و سرداران راه مبارزه با استکبار تمام می شود بیان داشت: با ترور سرداران و دانشمندان عزم و اراده رهروانشان محکم تر می شود و کدام ترور تا کنون موفق بوده و مردم را نا امید کرده که ترورهای الان بخواهد موفق شود هر تروری باعث می شود عزم و اراده مردم را محکم تر کند و هر شهادتی مردم ر به راه شهدا آشنا تر کرده است. و با از دست دادن یک نفر به واسطه ترور چندین نفر جای اون شهید را خواهند گرفت.

 
سردار ترابی در ادامه بیان داشت: الگو گیری از شهدا اول باید وصیت نامه آن شهید بزرگوار را مطالعه کنیم و ببینیم شهدای ما چه گفته اند و من این را خیلی تاکید می کنم که بند بند وصیتنامه شهدا را مطالعه و به آن عمل کنیم و سیره عملی شهدا را اهم از زندگی شهید رفتار برخورد و زندگی خانوادگی و در برخورد با مردم چطور عمل کرده و ما همان را در زندگی و اجتماع را عملی کنیم.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff