ترور جوانان هسته ای برای نابود کردن علم است/ اجرای موسیقی در دانشگاه ایده دشمن است
+ پ -
ترور جوانان هسته ای برای نابود کردن علم است/ اجرای موسیقی در دانشگاه ایده دشمن است

استاد دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با بیان اینکه میانگین سن ترور جوانان هسته ای بسیار پایین است افزود : غرب برای نابود کردن علم ایران از هر توطئه ای استفاده خواهد کرد.

علی احمدی دکترای مدیریت برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو باخبرنگار هرمز گفت: یکی از اهداف دشمن در طول تاریخ ، ایجاد ترس و ضعف است که انگیزه درونی و حرکت بیرونی را کم کند و انسان بری حفظ روحیه ی خود باید مقابله به مثل کرده و روحیه و انگیزه خود را تقویت کند .

 

 

دکترای مدیریت برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت : کنسرت وبرخی از ایده های خاص فرهنگی نه تنها درست نیست بلکه ترویج فساد در جامعه ومحیط های فرهنگی و دانشگاهی می باشد.

 

 

وی تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره ) در مورد توطئه دشمنان علیه جوانان فرمودند : امیدواریم همه ی ایران متوجه این معنی باشند که نقشه و توطئه دشمن نه اینکه یک مسئله عادی باشد ، توطئه اینها جوان های ما را به بهانه اینکه می خواهند برای شما مثلا مراکز عیش و نوش درست کنیم از همه چیز ساقط می کنند .

 

 

احمدی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دانشجویان،تاکید کرد: ورود مقام معظم رهبری نه تنها بر حوزه افسردگی و نشاط جوانان بر حوزه های دیگر جوانان همیشه مانند یک پدر مهربان ودلسوز جوانان کشور را هدایت می کنند .

 

 

وی افزود: دشمنان این نظام با جوانان کار دارند ، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) جوانان تعیین کننده و آماده اند . دشمن می خواهد ملت ایران را از او بگیرد .چگونه ؟ با فساد کردن ، با گرفتن احساس مسئولیت از آنها ، با گرفتن شور وشوق آنها به لهو ولعب و انداختن آنها در دام شهوات ، که نوجوانان ایرانی با داشتن روحیات معنوی دسیسه های دشمن را با شکست روبه رو می کند.

 

 

وی ادامه داد: اگر جوانان یک ملت ، سالم و مومن باشند همان اتفاقی می افتد که شما در جبهه های نبرد و سالهای دفاع مقدس خواهید دید و در حال حاضر دشمن این را نمی خواهد .

 

 

وی با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه کشور های اسلامی خصوصا کشور ایران تصریح کرد: دشمن با بهر گیری از روانشناسی و حساسیت های روانی از انگیزهای شهوی و جنسی ، کارآمدترین ضربه ها را می زند و در شرایطی که رسانه های گروهی وتکنو لوژی روز را در اختیار دارد و بهترین بهره از آموزشهای سمعی وبصری می گیرد وبا تبلیغ ، اهداف خویش در جهت القا اندیشه های ضد ارزش را از راه ایجاد رقابتهای کاذب وبهرگیری روحیه پرخاش به خویی دنبال می کند .

 

 

دکتر احمدی تصریح کرد: حتی برای از بین بردن نیروی جوان کشور دست به ترور جوانان هسته ای می زنند . شما ببینید میانگین سن شهدای هسته ای ما چند سال هست ؟ جوانانی بودند که برای کشور خدمت می کردند.

 

 

احمدی با بیان اینکه ما در دانشگاه‌ها به موضوع تبیین بیانات مقام معظم رهبری به صورت علمی نپرداختیم یا کم پرداختیم، ادامه داد: مقام معظم رهبری همیشه جوانان را به توصیه به تحصیل و تهذیب و ورزش ، دعوت می کنند چون جوانان قوی ترین و آماده ترین نیروهایی موجود جامعه هستند.

 

 

وی با بیان اینکه هنجارشکنی که در بحث موسقی و برگزاری کنسرت در دانشگاه ها می‌بینیم ریشه‌های ضد فرهنگی دارد، تصریح کرد: به طور یقین باید گفت ورود مقام معظم رهبری به بحث افسردگی و نشاط جوانان ، درست مقابل توطئه دشمنان کشور با ایجاد بدبینی نسبت به خود ، راجع به فرهنگ خودش راجع به نیروی ملت خودش راجع به زندگی و راجع به همه مسایل در همه زمینه ها یاس وناامیدی ایجاد کند.

 

 

احمدی یادآور شد:‌ دشمن با جنگ روانی می خواهد در بین جوانان با ابزارها و تبلیغات نشاط را از جوانان بگیرد ، هدف جنگ روانی این است . رهنمودهای مقام معظم رهبری برای جوانان عزیز کشور بر گرفته از اسلام ناب و ائمه معصومین علیه السلام که صراط مستقیم برای جوانان می باشد است.

 

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: کنسرت و برخی از ایده های خاص فرهنگی نه تنها درست نیست بلکه ترویج فساد در جامعه و محیط های فرهنگی و دانشگاهی می باشد ، متاسفانه بعضی از مسئولان یک فرهنگ غلط و غیر اسلامی را در مراکز فرهنگی و دانشگاهی ترویج میدهند که آسیب های فراوانی دارد ، دانشگاه ها باید اسلامی باشند ، کنسرت و موسقی در دانشگاه اسلامی با هم در تضاد است.

 

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff