تروریسم تکفیری مهمترین تهدید ملت‌های منطقه است
+ پ -
تروریسم تکفیری مهمترین تهدید ملت‌های منطقه است

مسئول تشکل های دینی تبلیغات بندر لنگه گفت : تروریسم تکفیری مهمترین تهدید ملت‌های منطقه است برای مقابله با این تهدید دولت‌های منطقه باید مبارزه جدی با این پدیده شوم را در برنامه خود داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز  ”، حجت الاسلام علی خلیفاوی در نکوهش حرکت گروهک تروریستی داعش به حمله به مسجد امام صادق (ع) و شهید شدن تعدای از شیعیان در کویت گفت: مردم دنیا و بالاخص مسلمانان جهان حرکات این گروه تروریستی و متوحش را میبینند و مسلما برداشت مردم از این کشتار و وحشی گری چیزی جز نفرت نیست.

 

 

وی با اشاره به این حادثه تاسف بار گفت: تروریسم تکفیری همان طوری که بارها وحشی گری این گروه مشاهده شده  مهمترین تهدید ملت‌های منطقه است و برای مقابله با این تهدید دولت‌های منطقه باید مبارزه جدی با این پدیده شوم را در برنامه خود داشته باشند.

 

 

 

مسئول تشکل های دینی تبلیغات بندر لنگه در ادامه گفت:کشورهایی که از این گروههای تروریستی دفاع می کنند و تغدیه مالی و انسانی در اختیارشان قرار می دهند بدانند که روزی آتش افروزی این گروههای تکفیری دامن آنان را خواهد گرفت.

 

 

وی با اشاره به اینکه کشتن و تکه تکه کردن انسانها برای تکفیر ها عبادت محسوب می شود بیان داشت:اقدامات این گرووهای تروریستی و منحرف از اسلام در چشم مردم دنیا خار و خفیف است و این کشتار چیزی جز وحشی گری و تفسیر غلط و اشتباه از اسلام نیست.

 

خلیفاوی در پایان ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدا و محکوم کردن این حرکت ددمنشانه گفت: مردم دنیا و بالاخص مسلمانان جهان حرکات این گروه تروریستی و متوحش را میبینند و مسلما این حرکات متوحش بودن این گروه را ثابت می کندو هدف دشمن دامن زدن به اختلافات شیعه و سنی است که بر مسلمانان جهان واجب است تحت تاثیر بلند گوههای بیگانه قرار نگیرند.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff