ترس دشمن از حضور ناوهای جنگی در خلیج فارس است / چهره ی منافقین داخلی و خارجی در دفاع مقدس برملا شد
+ پ -
ترس دشمن از حضور ناوهای جنگی در خلیج فارس است / چهره ی منافقین داخلی و خارجی در دفاع مقدس برملا شد

استاندار هرمزگان با بیان اینکه بیش از ۶۰ ناو جنگی ایران در خلیج فارس و دریای عمان مستقر هستند افزود : امروز هیچ کشوری جرات تجاوز و نزدیکی به سرزمین ما را ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان در رژه ۳۱ شهریور در بین نیروهای مسلح گفت :علت شکوه و عظمت این روز تصویب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برملا شدن نقشه شوم استکبار بود.

 

 

وی افزود : در چنین روزی دشمن مزدور آمریکا که انقلاب اسلامی ما تازه پیروز شده بود مورد تجاورز دشمنان انقلاب و اسلام قرار گرفت ، بدان جهت امروز مبارک است که ملت ما یک پارچه و متحد شد ، چهره ای منافقین و مزدوران داخلی برملا شد ، خون پاک رزمندگان این خطه دلاور با خون شهیدان کربلا عجین شد.

 

 

جادری اظهار کرد : با اینکه از انقلاب مردم ایران بیش از سی سال می گذرد اما شجاعت ملت ،با ایستادگی خانواده های معظم شهدا ، رزمندگان ، جانبازان و ایثارگران انقلاب ما را بیمه کرد و چهره ی شوم دشمنان واقعی را نمایان ساخت .

 

 

استاندار هرمزگان با اشاره به جوانانی که هنوز جنگ را ندیده اند و تا کنون فقط داستان و فیلم های دفاع مقدسی را تماشا کرده اند افزود: از همه شما تقاضا می کنم برای مطالعه این حادثه و رخداد عظیم تاریخ به ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ برگردید و مطالعه کنید و ببینید که چگونه وحدت و تجاوز به دشمن بعد از ۲۴ ساعت و حمله ی مزدوران سرزمین پاک و مقدس این سرزمین اسلامی و دلاور مردان عزیز نیروی هوایی با ۱۴۲ فروند چنان به مرکز حاکمیت طاغوت هجوم بردند .

 
وی تاکید داشت : به تاریخ برگردید و ببینید که چگونه پدران ، برادران و هموطنان شما بر سر جبهه غرب و جنوب ایستادگی کردند و مقاومت کردند و بیش از ۲۱۳ هزار شهید تقدیم کردند و چنان درس های فراموش نشدنی به دشمن دادند واز کسانی که فکر می کردند در عرض ۳ روز اهواز را ویران وتصرف کنند و به چه روز افتادند و در صورتی که استحکامات دشمن و توان رزمی دشمن در آن زمان چگونه بوده است .

 
جادری اظهار کرد : ارتش ، سپاه ، بسیج ، نیروی انتظامی و دلاوران مردمی ما با حداقل امکانات درمقابل این جنایت کاران ایستادن و در آن روز حمله ای که دشمن غدار در سرزمین ما انجام داد توسط ۱۰ لشکر زرهی مکانیزه و پیاده ، ۳۶ تیپ مستقل از چند محور به خاک مقدس ما حمله ور ، تعداد ماشین جنگی عراق بیش از ۵ هزار ۴۰۰ تانک بود ، ۴۰۰ قبضه توپ ضد هوایی همراه که ۳۶۶فروند هواپیما آنها را پشتیبانی می کرد و ۴۰۰ فروند هلی کوپتر همراه آنها بود .

 
وی تصریح کرد : جنگ تحمیلی عراق و ایران یک جنگ نابرابر و جنگ کاملا ظالمانه به ملت ما و طولانی ترین و پر هزینه ترین جنگ در طول تاریخ بوده است به این منظور که یک و نیم برابر جنگ جهانی اول و دو برابر جنگ جهانی دوم از لحاظ هزینه بوده است .

 
استاندار افزود: در طول ۸ سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام ۱۹عملیات بزرگ ، ۱۹ عملیات متوسط و ۱۲۵ عملیات کوچک را برای مقابله با دشمن قدار انجام دادند.

 
جادری اظهار کرد:امروز همه کشورها می دانند اگر به کشور ما حمله کنند سرنوشت شان همانند سرنوشت صدام متجاوز خواهد بود و به همین دلیل می بینید که بیش از ۶۰ ناو در آبهای خلیج فارس و دریایی عمان مستقر هستند اما جرات نمی کنند که به سرزمین ما نزدیک شوند چون فرمانده های با دلاور و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس ،سربازان ، بسیجیان ، پاسداران ، ارتشیان و نیروهای انتظامی ما روحیه شهادت طلبی را دارند و از قدرت جاهلی و پوشالی نمی ترسند .

 
وی با اشاره به سردارترابی و دیگر سرداران هرمزگان و همه شهرها و روستا های خلیج همیشه فارس و دریایی عمان را عنوان نگهبان ها و سربازان این خطه هستند و افزود : و این افراد برای هرگونه تجاوز دشمن و پاسخ محکم و کوبنده آماده هستند.

 
استاندار هرمزگان تصریح کرد :یادمان باشد که امام (ره) عزیز درس آزادگی ، شهادت طلبی ، وحدت و ایثار به ما آموخت و امروز رهبر معظم و فرزانه انقلاب که خود ایشان در طول همه عملیات بودنند و در همه محور ها شرکت داشتند و راه شان را به نحو احسنت و با تدبیر و دریایت طی می کند .

 

 

وی افزود:هنوز کشتی انقلاب به مسیر سر افرازانه ادامه می دهد، وارثان قابیل بدانند هابیلیان از جنگ و شهادت نمی ترسند و غیرت ملت اسلامی به ما اجازه نمی دهد که زیر بار ظلم بروند .

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff