ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی تا عید فطر در رودان ادامه دارد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رودان از ادامه ارائه تسهیلات ویژه برای ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی تا عید سعید فطر در این شهرستان خبرداد.

سروان علی غریبی در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: به منظور صیانت از اموال مردم و تسهیل در امر ترخیص و امید آفرینی شهروندان، راهنمایی و رانندگی رودان تمهیداتی جهت ترخیص فوق العاده وسایل نقلیه توقیفی تا عید سعید فطر به صورت ویژه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این تسهیلات برای ترخیص خودرو و موتورسیکلت‌هایی است که دستور قضایی نداشته باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رودان ادامه داد: مالکان یا وکیل قانونی آنان و متصرفان وسایل نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت می‌توانند تا عید سعید فطر با مراجعه به دفتر پلیس به علاوه ۱۰ رودان واقع در بلوار شهید سدیدپناه، روبروی ساختمان هلال احمر و ارائه مدارک لازم نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.

سروان غریبی بیان کرد: در مورد موتورسیکلت‌ها نیز شروطی مانند ارائه عوارض شهرداری، بیمه نامه، گواهی نامه در هنگام ترخیص ضروری نیست  و مدارک مورد نیاز جهت ترخیص حضور مالک و متصرف قانونی و کارت ملی معتبر، ارائه مدارک خودرو شامل سند مالکیت(برگ سبز)، کارت، سند کارخانه سازنده و بیمه نامه شخص ثالث می‌باشد.

وی در خصوص تسهیلات ویژه در نظر گرفته شده برای صاحبان خودرو و موتورهای رسوبی خاطر نشان کرد: از مزایای فوق‌العاده ترخیص وسایل نقلیه توقیفی می‌توان به بخشش دو برابری جریمه‌ها، کاهش هزینه‌ای انتقال و پارکینگ برابر تعرفه سال ۹۴، امکان قسط بندی یک‌ساله پرداخت خلافی اشاره کرد.

انتهای پیام/