تربیت یکصد مربی پیشگیری از اعتیاد در باشگاه های ورزشی کیش
+ پ -
تربیت یکصد مربی پیشگیری از اعتیاد در باشگاه های ورزشی کیش
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش:

تربیت یکصد مربی پیشگیری از اعتیاد در باشگاه های ورزشی کیش

یکصد مربی پیشگیری از اعتیاد تا پایان سال جاری در باشگاه ها و اماکن ورزشی کیش تربیت می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، به همت شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش و با همکاری موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش، تا پایان سال جاری تعداد ۱۰۰ مربی پیشگیری از اعتیاد ویژه باشگاه ها و اماکن ورزشی کیش طی دوره های تخصصی آموزشی تربیت می شوند.
 محمدحسن جهان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش و جلالی مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش بمنظور افزایش اقدامات پیشگیرانه حوزه اعتیاد در اماکن ورزشی نشست مشترک داشتند.
جهان در این جلسه به برنامه های مطلوب و شایسته موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش در ایجاد اوقات فراغت مناسب برای کیشوندان اشاره کرد و در سخنانی ورزش را یکی از عوامل مهم بازدارنده از اعتیادخواند.
وی به نقش پیشگیری از اعتیاد برای ریشه کن کردن این معضل در جامعه اشاره کرد و در این راستا اماکن ورزشی را یکی از مراکز مهم و تاثیرگذار در راستای پیشگیری از آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی با توجه به حضور جوانان و نوجوانان دانست.
 در پایان این نشست مقرر گردید تعداد ۱۰۰ نفر از مربیان ورزشی باشگاه ها و اماکن ورزشی در یک دوره مهارتی کلیه آموزش های پیشگیری از اعتیاد را فرا گرفته و پس از آموزش و صدور گواهی بعنوان مربیان پیشگیری از اعتیاد در اماکن ورزشی فعالیت کنند.
یادآور می شود، آشنایی با عوارض انواع موادمخدر، آشنایی با مهارت های زندگی از جمله مهارت رفتار جرأتمندانه، اعتماد به نفس، دوست یابی، مهارت بین فردی، مهارت نه گفتن و سایر موارد آموزشی پیشگیری از اعتیاد از مباحث و سرفصل های این دوره آموزشی خواهد بود.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff